Spotkanie Grupy BNI online – na czym polega i jak się przygotować?

 | 

BNI Polska

Po wdrożeniu narzędzi internetowych dla Członków BNI, jak aplikacja mobilna BNI Connect czy platforma e-learningowa BNI University, przyszedł czas na kolejne – BNI online, czyli platformę do wirtualnych spotkań. Sprawdź, czym jest BNI online i jak wykorzystać to narzędzie do rozwoju swojego biznesu.

 

Po przeczytaniu tego artykułu dowiesz się: 

1.Z jakich narzędzi, dostępnych online, korzystają przedsiębiorcy działający w BNI?  

2.Czym jest platforma BNI online? 

3.Jak przygotować się do spotkania Grupy BNI online?

 

Narzędzia, umożliwiające przedsiębiorcom działanie w BNI w sferze online


Dzięki Internetowi mamy wiele możliwości, które możemy wykorzystywać w naszej codziennej pracy. BNI ciągle testuje nowoczesne rozwiązania, które w dobie Internetu, ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków, prowadzenie firmy i pomagają przezwyciężyć wiele wyzwań, które są stawiane przez świat. BNI udostępnia swoim członkom wiele narzędzi, dzięki którym bez trudu mogą przeprowadzać spotkania, przekazywać sobie rekomendacje, szkolić się, uczestniczyć w warsztatach czy realizować kursy. 

 

 

 

Aplikacja mobilna BNI Connect

BNI Connect Mobile App to Aplikacja Mobilna systemu BNI Connect. Dzięki niej, każdy
z Członków BNI posiada nieograniczony dostęp do systemu BNI Connect w telefonie, o każdej porze i w każdym miejscu na świecie. Tym samym może sprawnie przekazywać rekomendacje, zapraszać Gości na spotkania Grupy lub zapisywać Spotkania 1-2-1 – wszystko to przy pomocy jednego klawisza. Pobierz aplikację w Google Play i App Store.

 

Platforma e-learningowa BNI University

BNI University to platforma e-learningowa, pozwalająca na zdobywanie wiedzy online za pomocą komputera, tabletu czy telefonu. Dzięki BNI University właściciele firm mają dostęp do szkoleń, webinarów, wykładów prowadzonych przez ekspertów i praktyków biznesu z całego świata. Materiały edukacyjne dostępne w BNI University to wiedza oparta na 35-letnim doświadczeniu organizacji. Zaloguj się do BNI University tutaj.

 

Platforma BNI online


Najnowszym narzędziem, które zostało przygotowane z myślą o Członkach BNI, jest platforma do wirtualnych spotkań – BNI Online. Platforma ta służy do przeprowadzania spotkań Grup BNI w Internecie. Dzięki platformie BNI online członkowie grup mogą przenieść tymczasowo swoje spotkania do Internetu.  Pozwala im to nadal wspierać się wzajemnie w prowadzeniu biznesu, współpracować oraz przekazywać sobie rekomendacje. Spotkania online to nasza przyszłość – szczególnie teraz, gdy świat stawia przed nami nowe wyzwania, które musimy przezwyciężyć. Dowiedz się więcej o spotkaniach BNI online tutaj.

 

Wykorzystaj możliwości oferowane przez platformę BNI online

1.Możesz przeprowadzać spotkania 1/1 z członkami z całej Polski – optymalizujesz swój czas. 

2.Masz możliwość odwiedzenia grup na całym świecie bez wychodzenia z domu. Dzięki temu możesz wkroczyć ze swoim biznesem na międzynarodowe rynki. 

3.Masz szansę, w trudnym dla wszystkich czasie, wymieniać się doświadczeniami z innymi członkami i wspierać się w biznesie.

 

 

 

Co jeszcze możesz zrobić, by przejść przez ten trudny czas i rozwinąć swój biznes? Obejrzyj wideo dra Ivana Misnera, który dzieli się w nim kilkoma dobrymi praktykami.

Spotkanie BNI online w trzech krokach – przygotuj się!

1.Na spotkanie Grupy BNI online przygotuj: komputer / urządzenie mobilne (z dostępem do Internetu i kamery), zestaw słuchawkowy z mikrofonem.

2.Spotkanie Grupy BNI online zachowuje formę biznesową. Pamiętaj więc o stosownym ubiorze, miej PIN’a oraz badge’a. Zarówno prowadzący, jak i członkowie widoczni będą w wideo – zwrócić zatem uwagę na tło za plecami.

3.Otrzymasz e-maila od Dyrektora lub Prezesa swojej grupy z zaproszeniem do wzięcia udziału w spotkaniu. Kliknij napis  „Click here to join” („Kliknij, aby dołączyć”) w otrzymanym zaproszeniu i Twoje spotkanie się rozpocznie.

 

 

Podsumowanie 

W najbliższym czasie wzajemna współpraca i pomaganie sobie w biznesie mogą pomóc przetrwać wielu firmom. Korzystając z narzędzi wprowadzanych przez BNI, przedsiębiorcy mogą sprawić, że ich biznesy  będą rozwijały się skuteczniej, poznawać właścicieli firm z całego świata i pomagać innym. Wszystko zgodnie z naszą misją: zmieniamy sposób, w jaki świat robi biznes!