Wydarzenia

Szkolenia z rekomendacji

BNI Polska oferuje wszystkim Członkom szeroką gamę szkoleń i warsztatów, które prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów. Aby wziąć udział w szkoleniu, wystarczy wybrać z kalendarza zamieszczonego poniżej interesujący temat i zapisać się na niego, korzystając z wewnętrznego systemu BNI Connect Global. Jeżeli szkolenie ze sprzedaży przez rekomendacje lub warsztaty oferowane przez BNI Polska, wzbudzają twoje zainteresowanie, ale nie jesteś Członkiem BNI, weź udział w najbliższych Dniach Gościa. BNI Polska chce szerzyć ideę rekomendacji w Polsce, dlatego organizuje także konferencje biznesowe, podczas których rozwija kompetencje biznesowe przedsiębiorców.

Sprzedaż przez rekomendacje – szkolenia

W BNI jesteśmy przekonani, że skutecznego pozyskiwania klientów przez rekomendacje można się nauczyć. Uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach pozwala Członkom na poszerzanie swojej wiedzy dotyczącej zwiększania sprzedaży przez rekomendacje, efektywnego prowadzenia spotkań biznesowych czy autoprezentacji. Dzięki wykorzystaniu zdobytej na szkoleniach wiedzy, Członkowie generują więcej rekomendacji, a także prężniej i dynamiczniej rozwijają swoje firmy.

Chcesz nauczyć się, czym jest skuteczna sprzedaż przez rekomendacje? Szkolenia kształcące w tym zakresie organizowane są w różnych miastach Polski. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, skontaktuj się z Dyrektorem BNI w twoim regionie.

Szkolenia

 

Szkolenie MSP. Szkolenie obejmuje najważniejsze zagadnienia dotyczące funkcjonowania w BNI. Pozwala zdobyć wiedzę dotyczącą korzystania ze wszystkich możliwości, jakie daje BNI.

Szkolenie dla dyrektorów moduł A. Szkolenie przeznaczone dla dyrektorów otwierających nowe grupy.

Szkolenie dla dyrektorów moduł B. Pozwala dyrektorom zdobyć wiedzę na temat technik szkolenia grup, tak by ich członkowie generowali jak najwięcej rekomendacji.

Szkolenie dla dyrektorów moduł C. Pozwala zdobyć niezbędną wiedzę na temat zarządzania grupami BNI, tak by były jeszcze bardziej efektywne.

 

 

Warsztaty

 

W1 – Skuteczne autoprezentacje. Warsztaty pozwalające zdobyć wiedzę na temat przygotowywania i wygłaszania skutecznych prezentacji.

W2 – Skuteczne rekomendacje. Warsztaty pozwalające zdobyć wiedzę na temat pozyskiwania i przekazywania atrakcyjnych rekomendacji.

W3 – Rozbuduj swoja siec kontaktów. Warsztaty pokazujące, w jaki sposób rozbudowywać kontakty, by pomagały budować i rozwijać biznes.

W4 – Power Teamy. Warsztaty pokazujące, jak lepiej pozyskiwać bliskich partnerów biznesowych, którzy regularnie będą przekazywać rekomendacje.

W5 – Spotkania 1 na 1. Warsztaty pokazujące, w jaki sposób przygotować się do spotkania oraz jak je przeprowadzić, by generowało rekomendacje i zlecenia.

W6 – Skuteczny networking i mingling. Warsztaty pokazujące, w jaki sposób w pełni wykorzystać sieć kontaktów do osiągnięcia postawionych sobie celów.