BNI Online -

spotkania BNI w Internecie

W ramach naszej misji, chcemy pomóc polskim przedsiębiorcom przetrwać kryzys: organizując bezpłatne szkolenia, umożliwiając wymianę wiedzy i uczestniczenie w spotkaniach Grup BNI Online.
Odtwórz wideo

Spotkania BNI online

W związku z niecodzienną sytuacją panującą na świecie, wszystkie spotkania Grup BNI, szkolenia, konferencje i eventy będą odbywać się za pośrednictwem platformy BNI Online.

Spotkania Grup BNI

Zarząd każdej Grupy BNI co tydzień prowadzi regularne spotkanie grupy poprzez platformę BNI online.

Szkolenia online

Członkowie BNI mogą korzystać ze szkoleń dostępnych w platformie e-learningowej BNI University, webinarów i szkoleń online.

Przedsiębiorcy

Zaproszeni goście mogą brać udział w spotkaniach Grup BNI i otwartych szkoleniach online oraz webinarach.

Jak wyglądają spotkania?

Spotkanie Grupy BNI online odbywa się za pośrednictwem platformy BNI online.

Jak się połączyć?

Celem BNI jest zapewnić bezpieczeństwo, wsparcie i narzędzia dla naszych członków, szczególnie w tym momencie. Jedno z narzędzi – BNI online – pomaga Grupom BNI przenieść tymczasowo spotkania do Internetu.

Zarejestruj się

Kliknij link otrzymany od Prezesa Grupy BNI i zarejestruj się na najbliższe spotkanie.

Przygotuj audio i wideo

Przygotuj: komputer / urządzenie mobilne (z dostępem do Internetu i kamery), zestaw słuchawkowy z mikrofonem

Weź udział

Pamiętaj o tym, aby spotkanie odbywać w cichym i komfortowym miejscu.

Najbliższe webinary

Aby wesprzeć przedsiębiorców w tym trudnym momencie, organizujemy otwarte, bezpłatne webinary, podczas których będziemy poruszać tematy związane m.in. z prowadzeniem firmy podczas kryzysu.
7.04.2020, godz. 18:00-19:30
Jak przetrwać w biznesie pandemię i jej skutki: tarcza antykryzysowa oraz inne instrumenty prawno-podatkowe dla przedsiębiorców
7.04.2020, godz. 18:00-19:30
16.04.2020, godz. 17:00-18:20
Kryzysowe S.O.S. Czyli jak być spokojnym kiedy inni panikują? (Siła Mentalna)
16.04.2020, godz. 17:00-18:20
23.04.2020, godz. 17:00-18:20
Praktyczne metody radzenia sobie przedsiębiorstw w warunkach kryzysu. Zarządzanie kryzysowe dla przedsiębiorstw - praktyczne podejście krótkoterminowe.
23.04.2020, godz. 17:00-18:20

Testymoniale

Opiniami na temat członkostwa w BNI Polska dzielą się właściciele firm należących do organizacji. Przedsiębiorcy działający w BNI potwierdzają, że dzięki wprowadzeniu strategii rekomendacji, obroty w ich firmach stale rosną, a biznesy się rozwijają.
2

BNI jest to ogromne wsparcie dla przedsiębiorców. Spotykamy się, by pomagać sobie rozwijać firmy w oparciu o rekomendacje i współpracę. W obecnej sytuacji spotkania BNI online jest to dodatkowa szansa na rozwój firmy i pogłębienie relacji z przedsiębiorcami z całej Polski.

Przemysław Grudziński
ILSS oświetlenie dla przemysłu
Warszawa / Grupa BNI Diamonds
jz

BNI to rekomendacje i relacje które na co dzień pozwalają mi rozwijać moją firmę. Teraz dzięki spotkaniom BNI online mogę w szybszy i prostszy sposób poszerzyć swoją działalność na terenie całej Polski jak i świata. Dodatkowo wymienić się doświadczeniami z Członkami Grup BNI z innych miast przeprowadzając 1-2-1 online.

Jakub Żak
Pix Agency - fotografia dla firm
Kraków / BNI Premium

Chcę wziąć udział w webinarach

Udział w webinarach jest bezpłatny. Po zarejestrowaniu się, otrzymasz linka do najbliższego webinaru.

Instrukcja, jak korzystać ze spotkań online

Krok po kroku pokazujemy, w jaki sposób korzystać ze spotkań online i jak obsługiwać platformę BNI online. Dzięki tej instrukcji dowiesz się także, jak przygotować się do spotkania.
© Copyright BNI 2020