BNI University – nowa platforma szkoleniowa dla przedsiębiorców

 | 

BNI Polska

Wykłady w formie wideo, nieograniczony dostęp do multimedialnych materiałów edukacyjnych, elastyczne godziny nauki, dostępność 24 godziny na dobę, w dowolnym miejscu i czasie – to rozwiązania, które wykorzystujemy w nowej platformie szkoleniowej dla przedsiębiorców – BNI University. Sprawdź, czym jest BNI University i rozwijaj swój biznes przez rekomendacje.

Z tego artykułu dowiesz się:
1. Czym jest e-learning, i jak wykorzystujemy go w BNI.
2. Dlaczego e-learning to dobre rozwiązanie edukacyjne dla przedsiębiorców.
3. Co oferuje platforma szkoleniowa BNI University. 

Dlaczego e-learning to dobre rozwiązanie edukacyjne dla przedsiębiorców?

E-learning to współcześnie nieodłączny element procesu edukacji, pozyskiwania wiedzy i rozwijania swoich umiejętności. Dzięki e-learningowi można uczyć się tego, co jest nam w danej chwili przydatne,
w miejscu i czasie, które są najbardziej odpowiednie.

E-learning jest metodą nauczania szczególnie przydatną dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoją firmę, dużo pracują, zdobywają nowych klientów i mają mało czasu dla siebie.

Dlatego w BNI zapewniamy właścicielom firm dostęp do unikalnej wiedzy na żądanie w platformie e-learningowej BNI University. Oferujemy w niej nielimitowany, bezpłatny dostęp do szkoleń, wykładów i webinarów. Korzystanie z e-learningu jest bardzo wygodne. Przede wszystkim można uczyć się z każdego miejsca na ziemi, w dogodnym czasie, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. 

Wykłady w formie wideo, szkolenia, nieograniczony dostęp do multimedialnych materiałów edukacyjnych, elastyczne godziny nauki, dostępność 24 godziny na dobę, w dowolnym miejscu i czasie – to rozwiązania, które z powodzeniem wykorzystujemy w BNI University. Dowiedz się więcej o BNI University tutaj.

 

 

Dlaczego warto korzystać z e-learningu?

BNI University stwarza bogate możliwości dostępu do wykładów, konferencji i szkoleń prowadzonych przez światowych ekspertów marketingu rekomendacji i networkingu.

Dzięki e-learningowi, poprzez stworzenie możliwości dostępu do wiedzy z dowolnego miejsca i o każdej porze, edukacja przedsiębiorców staje się bardziej elastyczna. Właściciele firm mogą regulować tempo przyswajania wiedzy, dostosowując je do swoich potrzeb i indywidualnych możliwości.

  1. BNI University pozwala na zdobywanie wiedzy online za pomocą komputera, tabletu czy telefonu.
  2. Członkowie BNI mogą logować się do platformy i zdobywać wiedzę z każdego miejsca na ziemi, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok.
  3. BNI University oszczędza czas przedsiębiorców, szkolenia mogą realizować w dogodnym dla siebie momencie.
  4. Dzięki BNI University właściciele firm mają dostęp do szkoleń, webinarów, wykładów prowadzonych przez ekspertów i praktyków biznesu z całego świata.  
  5. Materiały edukacyjne dostępne w BNI University to wiedza oparta na 30-letnim doświadczeniu organizacji.

 

 

BNI University – zdobywaj wiedzę online

BNI University to baza szkoleń, kursów i wykładów, zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Interaktywne i angażujące ćwiczenia, quizy, filmy i dokumenty przygotowane przez ekspertów i najlepszych trenerów BNI na świecie, pozwalają na zdobycie unikalnej wiedzy, która pomaga rozwinąć firmę, zdobywać zlecenia, nawiązywać kontakty biznesowe.

Korzystając z platformy e-learningowej BNI University, przedsiębiorcy dowiedzą się między innymi:

  1. Jak zdobywać nowych klientów i rozwijać swoją firmę poprzez marketing rekomendacji.
  2. Jak budować swoją  widoczność, wiarygodność i zyskowność w biznesie.
  3. Jak skutecznie zaprezentować swoją firmę.
  4. Jak przeprowadzać efektywne biznesowe spotkania.
  5. Jak wykorzystać networking w rozwoju swojej firmy.

 

Podsumowanie

Współczesnego świata nie możemy już wyobrazić sobie bez Internetu. Jego potencjał wykorzystujemy w każdej dziedzinie naszego życia. Technologia umożliwia zastosowanie nowych rozwiązań między innymi w edukacji, tak ważnej dla organizacji BNI, która jako jedną ze swoich podstawowych wartości wybrała “naukę przez całe życie”. Trudno jest wyobrazić sobie nowoczesną i największą organizację biznesową na świecie, która w procesie edukacji nie wykorzystuje Internetu i zdobyczy cywilizacji.

Szkolenia online to propozycja szczególnie dla przedsiębiorców, którzy w ciągu dnia mają pełen kalendarz spotkań i wolą sami zdecydować, kiedy i w jakim miejscu zorganizować sobie czas na naukę.