6 powodów, dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniu MSP (Member Success Program)

 | 

BNI Polska

Zdobycie wiedzy, w jaki sposób wykorzystać system BNI do rozwoju swojej firmy, poznanie innych przedsiębiorców z regionu, nowe kontakty to tylko niektóre z korzyści, jakie odnoszą przedsiębiorcy podczas szkolenia MSP. Sprawdź, na czym polega szkolenie MSP i jakie są korzyści z udziału w tym szkoleniu dla przedsiębiorców w BNI. 

Z tego artykułu dowiesz się:

1. Dlaczego edukacja jest jedną z wartości BNI
2. Czym jest szkolenie MSP
3. Jakie są korzyści z udziału w szkoleniu MSP

Nieustanny rozwój i edukacja jedną z wartości BNI

Nieodłącznym elementem BNI są szkolenia, warsztaty i konferencje, które nasza organizacja prowadzi dla wszystkich członków. Uczestnictwo w szkoleniach, prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów, pozwala im na poszerzanie wiedzy dotyczącej skutecznego przekazywania rekomendacji, prowadzenia spotkań biznesowych, autoprezentacji czy zwiększania sprzedaży w firmie. Dzięki wykorzystaniu zdobytej na szkoleniach wiedzy, członkowie generują więcej rekomendacji i dynamiczniej rozwijają swoje firmy.

Ciągła edukacja, doskonalenie swoich umiejętności to jedne z podstawowych wartości BNI, które kultywowane są na całym świecie od ponad 30 lat. Dzięki zapewnieniu Członkom BNI systematycznych szkoleń i warsztatów utrzymujemy silną pozycję jako największa i najskuteczniejsza organizacja biznesowa na świecie. Zaangażowanie w szkolenia i edukację powoduje, że wykorzystujemy zdobytą wiedzę nie tylko do efektywniejszego działania w BNI, ale także w swoim biznesie.

Czym jest szkolenie MSP (Member Success Program)?

Szkolenie to obejmuje najważniejsze zagadnienia dotyczące działania w BNI i jest swoistym wprowadzeniem w system BNI. Dzięki udziałowi w szkoleniu, nowe osoby w organizacji zdobywają podstawową wiedzę dotyczącą działalności w BNI. Wiedza, przekazywana podczas tego szkolenia, dostarcza przedsiębiorcom narzędzi do zwiększania ich sukcesu w organizacji i biznesie.

Szkolenie MSP odbywa się co miesiąc, podczas całodniowego wydarzenia – Dni BNI, które organizowane są w każdym mieście w Polsce. Aby sprawdzić, kiedy odbywają się szkolenia MSP wystarczy wejść na stronę internetową BNI Polska, w zakładkę wydarzenia oraz zapisać się na najbliższy termin.

Członkowie, którzy kontynuują działalność w BNI, dzięki temu szkoleniu mogą odświeżyć wiedzę i w konsekwencji jeszcze lepiej wykorzystać swoje członkostwo. Uniwersalność szkolenia MSP pozwala za każdym razem odkryć coś nowego i dogłębniej zrozumieć narzędzia, jakie oferuje BNI do rozwoju firmy.

Podczas szkolenia MSP członkowie uczą się:

1. Jak przygotować i wygłosić prezentację 60-sekundową.
2. Jak przygotować i wygłosić prezentację 10-minutową.
3. Jak przygotować i przekazywać rekomendacje.
4. Jak skutecznie zapraszać gości na spotkanie BNI.
5. Jak interpretować i wykorzystywać zasady BNI.
6. Jak przygotować się do spotkań 1 na 1.
7. Jak wykorzystać elementy zestawu członkowskiego.
8. Co oznacza krzywa rekomendacji.
9. Jak “kultura BNI” i profesjonalizm wpływają na rozwój biznesu.

 

28618701_2294390670574828_7773990500863138794_o

 

Szkolenie MSP jest szkoleniem obowiązkowym dla każdego członka BNI. Organizacja zapewnia wykwalifikowanych trenerów oraz materiały szkoleniowe, które otrzymuje każdy uczestnik. Nowi członkowie podczas szkolenia poznają tajniki BNI i wdrażają się  BNI, w działlaność w grupie i uczą, jak korzystać z narzędzi jakie oferuje BNI, by rozwijać swoją firmę. Szkolenie to jest niesamowicie ważne, ponieważ porusza wszystkie najważniejsze zagadnienia dotyczące BNI. Dlatego też każdy z członków powinien powtarzać je co roku, za każdym razem gdy przedłuża swoje członkostwo w organizacji. Nie tylko odświeży wiedzę, ale zupełnie inaczej spojrzy na swoje członkostwo, odkryje w znanej sobie już wiedzy nowe wartości, które będzie mógł wdrożyć w firmie.

 
Korzyści z udziału w szkoleniu MSP

– Zdobycie wiedzy, w jaki sposób wykorzystać system BNI do rozwoju swojej firmy.
– Zdobycie wiedzy, na czym polega działalność w organizacji.
– Poznanie innych przedsiębiorców z pozostałych grup w regionie.
– Okazja do networkingu.
– Nawiązywanie relacji i kontaktów, które mogą zaowocować biznesami.
– Możliwość spotkań 1 na 1 z przedsiębiorcami z regionu.

 

BNI_fb_wrzesien_infografiki_5

 

Podsumowanie – Zapamiętaj!

Szkolenie MSP to najważniejsze i obowiązkowe szkolenie dla  nowych Członków w BNI. Każdy przedsiębiorca powinien odbyć szkolenie MSP w ciągu miesiąca od dołączenia do BNI.
Przedsiębiorcy przedłużający swoje członkostwo w BNI, powinni odbyć szkolenie MSP, by odświeżyć wiedzę dotyczącą BNI. Szkolenie MSP to nie tylko wiedza dotycząca systemu BNI, to również okazja do poznania innych członków BNI z regionu oraz nawiązania kontaktów.