Biznes dla przedsiębiorców z Rzeszowa i Krakowa na kwotę 7 mln zł netto

 | 

Działanie w BNI daje nam duże możliwości i dostęp do przedsiębiorców
z innych grup czy regionów. Dzięki narzędziom dostępnym dla członków, możemy wyszukiwać branże i firmy z całej Polski.Korzystając z takich możliwości, możemy przekazywać sobie rekomendacje, zlecenia i tworzyć międzyregionalne Power Teamy.

Agnieszka Dąbrowska to Członkini Grupy BNI Victoria w Krakowie oraz Dyrektor Asystujący Grupy BNI Victory w Rzeszowie. Wspólnie z Maciejem Koczurem, który jest Inwestorem zastępczym, należącym do Grupy BNI Masters z Krakowa, prowadzą biuro podróży oraz zajmują się koordynacją inwestycji hotelowych i użyteczności publicznej.

To właśnie na takie inwestycje jak galeria i hotel szukali podwykonawców. Historia opowiedziana przez Agnieszkę pokazuje, że BNI nie ma granic.

Agnieszka Dąbrowska pełni funkcję Dyrektora Asystującego Grupy BNI Victory i jest Członkinią Grupy BNI Victoria.

Chciałam zaprosić do współpracy firmy należące do BNI. Przystępując do BNI miałam cel, by jak najwięcej zleceń kierować do firm z organizacji oraz nawiązywać z nimi współpracę.

Korzystałam z różnych kanałów komunikacji i pozyskiwania podwykonawców: szukałam w systemie BNI Connect, zgłaszałam zapotrzebowanie na spotkaniach grup w Krakowie i w Rzeszowie, korzystałam też z kanałów social media, grupy na Facebooku BNI – kogo szukasz i mojej sieci kontaktów na Facebooku. Kontaktowałam się z  Dyrektorami Asystującymi, Członkami grup i pytałam o opinię na temat konkretnego przedsiębiorcy. Członkowie BNI wzajemnie się polecali, dzięki czemu tworzyliśmy międzyregionalny Power Team. Członkowie różnych grup, zrealizowali biznesy na łączną kwotę 7 mln zł netto.

Firmy z BNI z Rzeszowa, zaproszone do współpracy, od razu przygotowały swoje oferty. Jeden z mniejszych partnerów obawiał się, że może być to dla niego za duża inwestycja, i że nie podoła wyzwaniu. Jednak dzięki zaangażowaniu i wsparciu innej firmy partnerskiej, Inventech Mariusza Skalmierskiego, udało się podjąć rękawice i pomogło mu to w przygotowaniu oferty i zrealizowaniu inwestycji.

-Podpisując umowę z podwykonawcami, często zaznaczamy, że chcemy, by do współpracy zapraszali jak najwięcej firm z BNI, taki jest nasz cel. Oczywiście ważne jest, aby członkowie mierzyli swoje siły na zamiary, bo niestety raz się już sparzyliśmy.

Obecnie kończymy budowę galerii w okolicach Krakowa oraz trwają prace ziemne przy budowie Hotelu w Krakowie,  najwięcej zaangażowanych osób mamy z Rzeszowa. Pracujemy ponad grupami i nawet ponad regionami. Dzięki narzędziom dostępnym dla członków możemy wyszukiwać branże, firmy z całej Polski. W planach mamy kolejne inwestycje, które także będziemy realizować współpracując z firmami z BNI.

Poniżej kilka z firm, z którymi Agnieszka i Maciej współpracują w międzyregionalnym Power Teamie, i już są w trakcie rozmów z kolejnymi.

Firmy z Rzeszowa pracujące nad tym zleceniem:
Grupa BNI Victory:
– Mariusz Skalmierski – Inwentech
– Krystian Kurzyp – Apiapol
– Janusz Maczała – Altech
– Janusz Błotnicki – Infores

Grupa BNI Glory:
– Mateusz Twardzik – Tam Bud Projekt

Firmy z Krakowa pracujące nad tym zleceniem:
Grupa BNI Victoria:
– Izabela Zawadzińska – ID Design
– Krzysztof Szuster – P.U. Krzysztof Szuster
– Maciej Hoper Loredana Cafe
– Małgorzata Drzystek – Wordit

Grupa BNI Masters:
– Paweł Paszkowski – Krak Therm
– Piotr Łuczak – Sigur

Firma z Nowego Sącza pracująca nad zleceniem:

Grupa BNI Galicja:
– Grzegorz Wikar – Generalny Wykonawca WIKAR