Wzięliśmy udział w intensywnych szkoleniach i warsztatach na temat rozwoju franczyzy BNI

 | 

Maj i czerwiec w BNI upłynęły pod znakiem szkoleń, warsztatów i doskonalenia umiejętności na temat rozwoju franczyzy BNI oraz wspierania społeczności przedsiębiorców tworzących naszą organizację. W tym czasie dyrektorzy BNI brali udział w dwóch ważnych wydarzeniach.

 

Szczyt Dyrektorów Narodowych BNI we Włoszech

BNI Summit - Rzym

 

Dyrektorzy Narodowi BNI z ponad 40 europejskich krajów wzięli udział w zaawansowanym szkoleniu, które odbyło się w maju w Rzymie. BNI Polska reprezentował Dyrektor Narodowy BNI Ryszard Chmura.

Dyrektorzy pogłębiali swoją wiedzę i dzielili się dobrymi praktykami dotyczącymi mocnego wpływu BNI na rozwój firm oraz wsparcie społeczności przedsiębiorców. Ważnym punktem wydarzenia były warsztaty na temat rozwoju franczyzy i BNI w kraju.

To wydarzenie pozwoliło nam nie tylko przeanalizować dotychczasową działalność w BNI, ale także okazją do poszerzyć  wiedzę i zgłębić międzynarodowy know how.

 

Zaawansowane szkolenie dla franczyzobiorców i trenerów BNI

W dniach 11-14 czerwca gościliśmy w Polsce jednych z czołowych Trenerów BNI na świecie: Vince Vigneri z USA oraz Muraliego Srinivasana z Indii. Tygodniowe szkolenie  dla Dyrektorów i Trenerów BNI dotyczyło wielu obszarów działalności w organizacji BNI.

 

 

szkolenie grupowe iOS

 

Podczas szkoleń poruszaliśmy tematy związane z budowaniem w regionie społeczności przedsiębiorców, którzy wzajemnie pomagają sobie rozwijać biznes oraz działania na zasadzie franczyzy. W szkoleniu brali udział przedstawiciele BNI nie tylko z Polski, ale także z Francji, Belgii, Estonii, Szwecji, Turcji, Rumunii oraz Republiki Południowej Afryki.

 

ed training gggg

Dyrektorzy mogli nie tylko podzielić się doświadczeniem i wiedzą z dyrektorami BNI z całego świata, ale także poznać wielu nowych przedsiębiorców, z którymi mogli wymienić się kontaktami, dobrymi praktykami i sprawdzonymi sposobami nie tylko na rozwój własnego biznesu ale i grup BNI.