Wydarzenia z Lublina!

 | 

Szkolenie Wyjazdowe lubelskich Grup BNI

W dniach 3-4 grudnia odbyło się Szkolenie Wyjazdowe lubelskich Grup BNI w Janowie Lubelskim. Wydarzenie miało miejsce w Hotelu Duo SPA nad Zalewem Janowskim. Uczestniczyło w nim około 30 członków BNI z Lublina.

Było to pierwsze tego typu spotkanie organizowane przez Region Lubelski. Jego celem była wymiana wiedzy i dobrych praktyk pomiędzy członkami zasilającymi lubelskie Grupy BNI. Uczestnicy mieli okazję wzięcia udziału w sesji szkoleniowej, podczas której swoje prezentacji wygłosili:

 

 

Kwestie poruszane przez prelegentów miały za zadanie pomóc przedsiębiorcom w prowadzeniu biznesu oraz uzupełnić ich wiedzę z zakresu kompetencji miękkich i organizacji pracy.

Tematy prezentacji:
„Komunikacja międzypokoleniowa” – Małgorzata Połok
„Co przedsiębiorco powinieneś wiedzieć o Polskim Ładzie?” – Anna Choduń
„Konstruktywna informacja zwrotna” – Małgorzata Połok
„Jak wykorzystać BNI do rozwoju siebie i swojej firmy?” – Krzysztof Sokulski
„Zarządzanie czasem” – Krzysztof Sokulski

W wydarzeniu brał udział Łukasz Milewski, Dyrektor Regionalny, Regionu BNI Lublin, który tak podsumował całe wydarzenie:

„Spotkanie w Janowie Lubelskim pokazało nam, że organizacja tego typu warsztatów to konieczność. Wysoka jakość prezentacji w połączeniu z aktywnością i zaangażowaniem uczestników przełożyło się na świetny efekt. Na co dzień dostajemy wiele sygnałów dotyczących potrzeb szkoleniowych i chcemy dać możliwość rozwoju Członkom BNI współpracujących z lubelskich Grupach. Mam nadzieję, że zdobyta wiedza i wymiana doświadczeń przełożą się na liczbę rekomendacji i wysokość zrealizowanego biznesu pomiędzy przedsiębiorcami.”

 

Lubelskie Forum Liderów

W listopadzie br. miało miejsce inne wydarzenie – Lubelskie Forum Liderów.
Było to spotkanie, na którym doceniono liderów poszczególnych lubelskich grup, podziękowano członkom, którzy pełnili funkcję w Zarządzie w ostatniej kadencji oraz przywitano Nowe Zarządy. W wydarzeniu wzięło udział ponad 30 osób. Uczestnikami byli członkowie 4 lubelskich grup: Fortuna, Perła, Rose, Motor oraz Dyrektorzy BNI Lublin.
Podczas spotkania omówiono także najważniejsze aktualności z Regionu oraz przedstawiono plany na najbliższe miesiące.
Była to również okazja to poinformowania liderów BNI Lublin o wybraniu Łukasza Milewskiego Dyrektora Regionalnego Regionu BNI Lublin do Founder’s Circle – zrzeszenia najprężniej działających franczyzobiorców BNI z całego świata.