Phil Berg poprowadził webinar dla Członków BNI

 | 

2 grudnia 2021 r. Phil Berg poprowadził webinar dedykowany Członkom BNI! Ponad 150 przedsiębiorców miało okazję zapoznać się ze wskazówkami dotyczącymi efektywnego wykorzystywania narzędzi BNI w rozwijaniu biznesu przez rekomendacje.

Phil Berg, Assistant National Director for UK & Ireland, to postać związana z organizacją BNI od kilkunastu lat. Swoją filozofię rozwoju biznesu i pomagania firmom w osiąganiu ich celów prezentował przed szeroką publicznością, składającą się z tysięcy przedsiębiorców i studentów na całym świecie. Prowadził liczne szkolenia dla firm i osób prywatnych w Europie, Ameryce, Azji i Afryce. Pasją Phila jest pomoc ludziom w osiąganiu sukcesu poprzez kreowanie ich pewności siebie i formowanie warsztatu biznesowego. W swoich inspirujących i nieszablonowych wykładach nie stroni od praktycznego podejścia polegającego na prezentowaniu kluczowych idei, konkretnych rad i wskazówek umożliwiających poprawę wyników sprzedaży oraz wykorzystaniu relacji biznesowych w prowadzeniu przedsiębiorstwa

Podczas dwugodzinnego spotkania realizowanego ze studia nagraniowego w Warszawie, przy ul. Chłodnej 51, Phil Berg podkreślał znaczenie narzędzi proponowanych przez BNI w osiąganiu celów biznesowych. Wielokrotnie odnosił się także do zasad organizacji i misji, jaką spełnia BNI, wpierając przedsiębiorców w budowaniu ich biznesów. Według prowadzącego efektywne i konsekwentne korzystanie z narzędzi BNI jest gwarancją sukcesu w firmie. Dodatkowo pomocne w osiągnięciu sukcesu są otwarta postawa, korzystanie z wiedzy i doświadczenia innych przedsiębiorców, a także ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i pogłębianie wiedzy.

Phil Berg przebywał na kilkudniowej wizycie w Polsce, podczas której, oprócz webinaru, poprowadził część Warsztatów Strategicznych dla Dyrektorów BNI. W sierpniu tego roku odwiedził także Wieliczkę, gdzie podczas Spotkania Szkoleniowo-Integracyjnego prowadził szkolenie na temat skutecznego budowania Grup BNI. Informacje o tym wydarzeniu można znaleźć tutaj.