Jak skutecznie zaprezentować swoją firmę? Ogólnopolskie Warsztaty W1

 | 

Przedstawienie siebie lub swojej firmy w godzinę nie jest trudne. Sprawa komplikuje się, kiedy na prezentację mamy 30 sekund. Umiejętność skutecznej prezentacji jest przydatna w życiu prywatnym i biznesie. Dzięki niej łatwiej nawiążesz relacje i szybciej zdobędziesz wartościowe rekomendacje.

Członkowie BNI uczą się jak poprawić umiejętności prezentowania siebie i swojej firmy. Zdobyte kompetencje wykorzystują m.in. na cotygodniowych spotkaniach Grup BNI. Szkolenia ze skutecznych autoprezentacji dostępne są na platformie e-learningowej BNI U, do której mogą zalogować się aktywni Członkowie BNI. Dodatkowo co kilka miesięcy organizowane są warsztaty prowadzone stacjonarnie ze studia nagraniowego w Warszawie.

13 lipca tego typu spotkanie poprowadził doświadczony Trener BNI Paweł Kociuba. Dzięki przekazanej przez niego wiedzy kilkudziesięciu przedsiębiorców ze wszystkich Regionów w Polsce miało okazję zapoznać się z zasadami i tajnikami prowadzenia skutecznych i efektywnych prezentacji. Uczestnicy dowiedzieli się: które elementy prezentacji są najważniejsze, jak swoją prezentację przełożyć na osiągane wyniki w postaci rekomendacji, w jaki sposób zapanować nad stresem w kluczowych momentach wystąpienia. Zdobyte umiejętności będą mogli wykorzystać przy najbliższym spotkaniu biznesowym.

Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem wydarzeń, w którym znajdują się informacje na temat kolejnych szkoleń i warsztatów

Zabezpieczone: Warsztaty W1

 | 

Treść jest chroniona hasłem. Aby ją zobaczyć, proszę poniżej wprowadzić hasło: