Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/marketing22/bnipolska.pl/public_html/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 648

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/marketing22/bnipolska.pl/public_html/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 665
BNI Polska - Szkolenie dla Zarządów Grup BNI : BNI Polska

Ogólnopolskie Warsztaty W4 – Power Teamy

 | 

Wzajemne przekazywanie rekomendacji stanowi największą wartość BNI. Dzięki obecności w naszej organizacji przedsiębiorcy mają dostęp do szerokiego grona właścicieli firm w całym kraju i za granicą. W każdym momencie mogą zarekomendować ich produkty i usługi innym. Ponadto BNI daje swoim Członkom wiele narzędzi zwiększających szanse na otrzymanie rekomendacji.

Jednym z takich narzędzi jest Power Team, którego działanie najlepiej wyjaśnić na przykładzie. Wyobraź sobie, że jako aktywny Członek jednej z Grup BNI, dodatkowo współpracujesz wąskim gronem kilku przedsiębiorców wykonujących różne usługi np. w branży budowalnej. Na horyzoncie pojawia się zlecenie od Twojego kontrahenta, którym jest duża firma deweloperska. Wykonujesz swoją usługę, a do pozostałych rekomendujesz przedsiębiorców z Twojego teamu. Takich zleceń pojawia się kilkanaście w ciągu roku. Dodatkowo każdy z członków Power Teamu ma swojego kontrahenta, któremu poleca usługi innych. Działając w zespole, otrzymujesz więcej zleceń – wszystko według zasady 𝗚𝗶𝘃𝗲𝗿𝘀 𝗚𝗮𝗶𝗻.


O tym jak zbudować mocny Power Team i jak zapewnić stały dopływ nowych zleceń 13 października opowiedziała Trenerka BNI Ewa Piekart, podczas Ogólnopolskich Warsztatów W4 – Power Teamy. Kilkudziesięciu przedsiębiorców otrzymało zastrzyk wiedzy, który będą mogli wykorzystać w praktyce już od dziś.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową BNI Polska