Ogólnopolskie Warsztaty – W2 Skuteczne rekomendacje

 | 

10 lutego w formule online odbyło się ogólnopolskie szkolenie transmitowane ze studia nagraniowego w Warszawie. W Warsztatach, podczas których uczestnicy zdobyli umiejętności jak otrzymywać i przekazywać rekomendacje, wzięło udział ok. 40 osób.

Bogata oferta szkoleniowa BNI pozwala na poszerzenie wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności przez Członków BNI i Pracowników. Udział w warsztatach i spotkaniach ma przełożenie na rozwój kompetencji managerskich i osiąganie coraz lepszych wyników w biznesie.

Również takie założenie przyświeca organizowanym cyklicznie Warsztatom W1-W6. Ich jedna część poświęcona jest w całości tematyce przekazywania i otrzymywania rekomendacji oraz ich wpływowi na osiągane sukcesy. 10 lutego swoją wiedzą i doświadczeniem podzielił się Radosław Kowzan, Trener BNI, Dyrektor Asystujący w Grupie BNI Efekt, Prezes Grupy BNI Dream Team, właściciel firmy ARK Studio sp. z o.o. Uczestnicy warsztatów „W2 Skuteczne rekomendacje” zdobyli praktyczne umiejętności dotyczące poniższych zagadnień:

– czym jest rekomendacja?
– jak rozpoznawać potencjalne rekomendacje?
– co powstrzymuje nas przed dawaniem rekomendacji?
– jak przekazywać więcej informacji bez inwestowania dodatkowego czasu?
– kiedy kończy się proces przekazywania rekomendacji?
– jakie są techniki follow-up?

Wydarzenie było także świetną okazją do poznania Członków BNI z innych grup oraz networkingu. Zachęcamy do śledzenia kalendarza wydarzeń, w którym zamieszczane są informacje o odbywających się szkoleniach i warsztatach.
www.bnipolska.pl/wydarzenia/