Rocznica powstania Grupy BNI Motor z Lublina

 | 

11 lutego 2022 r. obchodzono pierwszą rocznicę założenia Grupy BNI Motor z Lublina. W wydarzeniu wzięli udział Członkowie Grupy, a także zaproszeni goście, wśród których znaleźli się znajomi przedsiębiorcy, partnerzy biznesowi oraz klienci.

Rocznica powstania Grupy to najlepszy czas na podsumowanie jej wyników. W pierwszym roku funkcjonowania Członkowie Grupy BNI Motor przekazali sobie prawie 700 rekomendacji, co przełożyło się na wygenerowanie dodatkowego biznesu dla ich firm o wartości 2,2 mln zł. Odbyli również ze sobą prawie 1600 spotkań indywidualnych, na których mogli nawiązać relacje biznesowe i przekazać sobie rekomendacje.

Podczas wydarzenia swoją prezentację miał Artur Dudek z firmy Voltmax działającej w branży fotowoltaicznej, który jest Członkiem Grupy BNI Motor od początku jej funkcjonowania. Prelegent opowiedział o początkach swojej firmy, jej rozwoju na przestrzeni ostatnich lat oraz o planach na najbliższą przyszłość m.in. o rozpoczęciu produkowania ładowarek do samochodów elektrycznych.

 

W spotkaniu wzięli udział goście specjalni reprezentujący organizację:
Angelika Gęca – Dyrektor Asystująca BNI Motor
Jakub Jarzynka – Dyrektor Regionalny BNI Lublin
Łukasz Milewski oraz Tomasz Korzeniewski – Dyrektorzy oraz Franczyzobiorcy BNI w Lublinie.
Paweł Myszak – Construction Project Manager firmy HB Reavis nadzorujący budowę największego wieżowca w Europie, który właśnie powstaje w Warszawie.

W wydarzeniu podsumowującym nie mogło zabraknąć podziękowań i wyróżnień. Dyrektorzy BNI wraz z Zarządem Grupy BNI Motor docenili kilku Członków Grupy, którzy wyróżnili się największą aktywnością:

Wyróżnienia od Członków otrzymali także Angelika Gęca – Dyrektor Asystująca BNI Motor za wsparcie w funkcjonowaniu Zarządu i Grupy oraz Jakub Jarzynka – Dyrektor Regionalny za utworzenie Grupy BNI Motor. Podziękowania skierowano również w kierunku Zarządu dbającego rozwój Grupy BNI Motor i wspierającego poszczególnych Członków w rozwoju ich biznesów poprzez strategię rekomendacji.

Wszystkim Członkom Grupy BNI Motor życzymy ogromnych sukcesów biznesowych!

 

Zdjęcia: Jacek Orzeł, Studio X Press