Targi Franczyzy i wsparcia dla biznesu – Kraków 29-30.01

 | 

W dniach 29-30 stycznia 2022 r. w godz. 10:00 – 17:00 w halach EXPO Kraków (ul. Galicyjska 9) odbędą się Targi Franczyzy i Wsparcia dla Biznesu. Podczas tego wydarzenia w jednym miejscu będzie można znaleźć ponad 100 pomysłów na biznes w 13 różnych branżach. Wystawcami wydarzenia są zarówno firmy franczyzowe jak i firmy przedstawiające produkty i usługi wspierające prowadzenie biznesu oraz firmy przedstawiające inne rodzaje współpracy.

Partnerem strategicznym Targów Franczyzy jest BNI Polska. Jako organizacja, która daje możliwość nawiązania współpracy biznesowej na zasadzie franczyzy, będzie także jednym z wystawców podczas tego wydarzenia. Na miejscu będzie można spotkać się i porozmawiać z Pauliną Lidwin Manager ds. Franczyz, która chętnie podzieli wiedzą, doświadczeniem i opowie o korzyściach wynikających ze współpracy z BNI.

 

 

Podczas targów będzie można wysłuchać trzech wystąpień Przemysława Młodzianowskiego Dyrektora Zarządzającego ds. Sprzedaży w BNI Polska, który poruszy ważne tematy związane z modelem biznesowym franczyzy, zakładania i rozwoju firmy oraz skalowania biznesu.

Franczyza BNI skierowana jest do osób z doświadczeniem w biznesie i osób posiadających doświadczenie w zarządzaniu strukturami. Franczyzobiorcy BNI z pasją i zaangażowaniem pomagają lokalnym przedsiębiorcom w nawiązywaniu kontaktów biznesowych i rozwijaniu ich firm. Działanie w imię wspólnego dobra, polecanie sobie rzetelnych partnerów biznesowych, dzielenie się sprawdzonymi rozwiązaniami i wiedzą, to cel, który przyświeca nie tylko Franczyzobiorcom, ale również Członkom zrzeszonym w organizacji.

Więcej informacji i szczegółów dotyczących targów można znaleźć na stronie: www.targibusinessidea.pl
Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony dotyczącej franczyzy BNI: www.franczyzabni.pl