Zaawansowane Szkolenie z Otwierania Grup BNI

 | 

W dniach 7-8 lipca w Warszawie miało miejsce Zaawansowane Szkolenie z Otwierania Grup BNI. Wzięło w nim udział ponad 100 Dyrektorów BNI, którzy zyskali umiejętności z zakresu budowania społeczności przedsiębiorców rozwijających biznes przez rekomendacje.

Przedsiębiorcy należący do BNI spotykają się na cotygodniowych spotkaniach w kilkudziesięcioosobowych grupach. Tam prezentują swoje aktualne potrzeby biznesowe i wymieniają się rekomendacjami. Każde ze spotkań odbywa się według ściśle określonej agendy, która jest niezmienna na całym świecie. Obecnie w Polsce działa 79 Grup BNI zrzeszających niemal 2200 właścicieli firm rozwijających biznes przez rekomendacje. Celem szkolenia było przekazanie wiedzy i dobrych praktyk z budowania społeczności przedsiębiorców osobom, które tworzą Grupy BNI.

Spotkanie rozpoczął Mateusz Bacański Dyrektor Narodowy BNI, który powitał wszystkich i podziękował za udział w spotkaniu pomimo wielu obowiązków. Następnie głos zabrał Ryszard Chmura przedstawiając strategię BNI Polska. Przypomniał także o początkach organizacji i osobach, które ją rozwijali ucząc się od przedstawicieli BNI z innych krajów.


W drugiej części miał miejsce panel poświęcony budowaniu wizerunku, i rozwijaniu biznesu wysokiej marży. Prezentację prowadził dr Mateusz Grzesiak, który opowiedział, jak wykorzystać mechanizmy psychologiczne w sprzedaży. Uczestnicy zyskali nowe kompetencje i narzędzia, które będą mogli wykorzystać w swojej codziennej pracy. Dodatkowo uczestnicy mieli szansę dowiedzieć się jakie zachowania pozwalają na nawiązywanie wartościowych relacji, jak skutecznie przekonywać innych i jakimi mechanizmami kierują się ludzie przy podejmowaniu decyzji.

 

Dużą część warsztatów poświęcono budowaniu wartościowych relacji biznesowych, wykorzystaniu spotkań 1 na 1, jako najlepszego narzędzia w budowaniu relacji. Na scenie wystąpiły osoby tworzące BNI Polska od lat, a także przedstawiciele Corporate Connections. Jeden panel został poświęcony historii biznesowej, którą zaprezentowali Maciej Łaś i Łukasz Nowak przedstawiciele All In Games.

Dziękujemy wszystkim prelegentom i uczestnikom warsztatów.

Znajdź Grupę BNI aktywną w Twoim mieście

Zdjęcia: Adam Fabisz