Spotkanie networkingowe Platynowych Grup BNI z Krakowa!

 | 

25 marca 2022 roku odbyło się spotkanie networkingowe przedstawicieli Grup BNI funkcjonujących w Regionie Krakowskim, liczących powyżej 50 Członków. W wydarzeniu wzięli udział przedsiębiorcy zainteresowani rozwijaniem swoich biznesów przez rekomendacje.

 

 

Grupa BNI skupiająca 50 lub więcej przedsiębiorców uzyskuje status Platynowej. Obecnie w Polsce działają trzy takie Grupy BNI – Kings, Victoria oraz Vikings, wszystkie w obrębie Regionu BNI Kraków. Spotkanie networkingowe miało charakter biznesowo-integracyjny. Podczas pierwszej godziny uczestnicy wzięli udział w sesji Speed Networkingu. Każdy z uczestników obecny na sali miał możliwość rezerwacji stolika na 4 bloki krótkich spotkań 1 na 1. Była to świetna okazja do opowiedzenia o swojej działalności i poznania potrzeb przedsiębiorców z Regionu.
Kontynuacja rozmów biznesowych i zacieśniania relacji miała miejsce podczas uroczystej kolacji integracyjnej zorganizowanej w sposób ułatwiający poznanie Członków BNI z innych Grup

“Było to pierwsze tego typu wydarzenie w Regionie BNI Kraków ,ale na pewno nie ostatnie! Spotkało się z dużym entuzjazmem i było świetną okazją do zrobienia biznesu oraz zacieśnienia relacji w ramach przynależności do organizacji.” skomentowała Alicja Łapińska Dyrektor Regionalna, Region Kraków.