Ogólnopolskie Warsztaty W5 – spotkania 1 na 1

 | 

Każdy przedsiębiorca wie, że rozwój firmy opiera się nie tylko na dobrym pomyśle, a przede wszystkim na nawiązywaniu relacji biznesowych. W BNI uczymy, że wartościowe relacje mogą przyczynić się do otrzymania nowych zleceń z rekomendacji. Jednak, aby przedsiębiorcy zaczęli polecać Twoje produkty i usługi, musisz najpierw zbudować u nich zaufanie. Najlepszym sposobem, aby dać się poznać z dobrej strony, jest jedno z narzędzi proponowanych przez BNI, czyli Spotkania 1 na 1.

Członkowie BNI mają nieograniczony dostęp do nawiązywania relacji z przedsiębiorcami z całego świata. Jednak na co dzień współpracują z kilkudziesięcioma przedsiębiorcami w ramach swojej Grupy BNI. Ważne jest, aby poznać ich wszystkich i zrozumieć wyzwania, z jakimi się zmagają. Bez tego osiągnięcie sukcesu może być bardzo trudne. Członkowie BNI są zachęcani, aby odbywać przynajmniej jedno indywidualne spotkanie z innym przedsiębiorcom w tygodniu. Dodatkowo na dedykowanych warsztatach uczą się, w jaki sposób przeprowadzać takie spotkania, aby przynosiły jak najwięcej korzyści w postaci rekomendacji i nowych zleceń.

Sprawdź, jak spotkania 1 na 1 pomogą Ci w budowaniu biznesu

 

12 maja 2022 r. takie warsztaty były realizowane ze studia nagraniowego w Warszawie. Ogólnopolskie Warsztaty W5 – Spotkania 1 na 1 poprowadził duet doświadczonych Trenerów BNI:

– Ewa Piekart, Wiceprezes Grupy BNI Plus, właścicielka firmy Data Point Sp. z o.o.,
– Tomasz Kalko, Coach, Mentor, Mówca Motywacyjny, właściciel firmy Arati.

Podczas warsztatów 20-osobowa grupa Członków BNI z całego kraju dowiedziała się, dlaczego warto odbywać spotkania 1 na 1. Prowadzący podkreślali, że dzięki nim możliwe jest: poznanie biznesów innych przedsiębiorców, zbudowanie relacji biznesowych w grupie, poznanie Członków BNI i zbudowanie wzajemnego zaufania oraz zdobycie wiedzy o oczekiwaniach dotyczących rekomendacji, zleceń i klientów.

Bądź na bieżąco, śledź kalendarz z kolejnymi wydarzeniami w BNI