Rozpoczęcie projektu nad budowaniem Grup 50+

 | 

28 września 2021 w formule online odbyło się inauguracyjne spotkanie projektu budowania Grup 50+. Wzięło w nim udział 57 osób, a wśród nich Członkowie BNI, Ambasadorowie, Dyrektorzy i Dyrektorzy Asystujący z różnych regionów w Polsce. Zadaniem projektu jest rozszerzenie wiedzy z zakresu rozwijania Grup BNI poprzez określenie strategii i długoterminowych celów budowania biznesu.

Spotkanie prowadził Phil Berg, czyli wyjątkowa postać, która z organizacją BNI związana jest od kilkunastu lat. Jest on ekspertem w dziedzinie efektywnego budowania relacji biznesowych i pomaganiu firmom w osiąganiu ich celów. Ma za sobą wiele prezentacji przed szeroką publicznością, składającą się z tysięcy przedsiębiorców i studentów na całym świecie. Prowadził także liczne szkolenia dla firm i osób prywatnych w Europie, Ameryce, Azji i Afryce.

Podczas spotkania Phil Berg, znany z nieszablonowego podejścia, podzielił się z uczestnikami swoim doświadczeniem i udzielił wielu wskazówek dotyczących rozwijania Grup BNI liczących powyżej 50 członków. Wielokrotnie podkreślał, jak ważne jest określenie strategii i celów, a także budowanie kultury grupy, zanim zacznie się ona rozwijać. Do najistotniejszych elementów zaliczył komunikację pomiędzy Członkami oraz systematyczne szkolenia wzmacniające kompetencje biznesowe przedsiębiorców funkcjonujących w ramach BNI.

Dodatkowo Phil odniósł się do najważniejszej, jego zdaniem, strategii rozwoju Grupy BNI. Zaznaczył, że musi do niej dołączać więcej osób, niż z niej odchodzić.

Dyrektorzy, którzy biorą udział w projekcie, będą spotykać się na cyklicznych spotkaniach i zdobywać wiedzę z zakresu rozwijania Grup BNI. Wezmą też udział w grywalizacji, gdzie będą mogli zdobyć nagrody dla grup uczestniczących w projekcie.