Region tarnowski dołączył do BNI Polska

 | 

– Dzisiaj mogę powiedzieć, że odnosimy wielki sukces. Po 11 spotkaniach z gośćmi i 3 szkoleniach otwieramy grupę BNI w Tarnowie. Niesamowita energia, niesamowite kontakty i firmy z ogromnym doświadczeniem – tak o nowej grupie, BNI Leliwa, która dołączyła do BNI 18 listopada, mówiła Dorota Jarosik, Dyrektor Asystujący BNI. Dzięki otwarciu tej grupy, BNI Polska wzbogaciła się o nowy region tarnowski.

 

img_8892

 Grupa BNI Leliwa liczy 40 przedsiębiorców. W skład jej Zarządu wchodzą: Maciej Jermak, Prezes, Paweł Kraj, Wiceprezes oraz Wiesław Mularski, Sekretarz.

Grupa BNI Leliwa to grupa zrzeszająca 40 lokalnych przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem własnych firm przez rekomendacje, a także postępując zgodnie z zasadą Dający Dostaje, pomaganiem innym w rozwoju.

– Za chwilę ta grupa będzie działać i będą generować dla siebie klientów. Właśnie na tym polega BNI i bardzo mnie to cieszy, że tak solidne firmy tworzą pierwszą grupę w regionie. Życzę im powodzenia. BNI Leliwa na pewno będzie znana w całym kraju, bo to będzie naprawdę mocna grupa. – mówił Jarosław Juśkiewicz, Dyrektor Regionalny BNI Polska.

 

img_8844-1

Za rozwój regionu odpowiedzialni są: Dorota Jarosik, Dyrektor Asystujący i Jarosław Juśkiewicz, Dyrektor Regionalny.

 

img_8875

 

Wydarzenie swoją obecnością uświetnili Prezydent Miasta Tarnowa, Roman Ciepiela, Wiceprezydent Tarnowa Piotr Augustyński, a także Sławomir Wojtasik – Zastępca Wójta Gminy Tarnów. Oficjalne otwarcie grupy zgromadziło 300 zaproszonych gości, co świadczy o wielkim potencjale biznesowym tego miasta.

Chcemy pomagać tarnowskim przedsiębiorcom w budowaniu i rozwijaniu ich firm przez rekomendacje. Pragniemy także rozpowszechniać ideę rozwoju biznesu przez rekomendacje wśród przedsiębiorców w każdym zakątku Polski. Jesteś przedsiębiorcą z Tarnowa, chcesz odwiedzić tę grupę i dołączyć do BNI? Zarejestruj się na spotkanie klikając tutaj
 

img_8850-1

W spotkaniu wziął udział Prezydent Miasta Tarnowa,  Roman Ciepiela

fot. Jakub Żak