Podsumowanie Konferencji BNI Polska 2021!

 | 

W dniu 22 października w krakowskim Hotelu Double Tree by Hilton miała miejsce Konferencja i Gala BNI 2021! Wydarzenie zgromadziło niemal 300 przedsiębiorców, którzy przez kilkanaście godzin szczelnie wypełnionych prelekcjami, warsztatami i networkingiem mieli okazje do dyskusji i wymiany doświadczeń biznesowych.

 

 

 

Uczestnicy Konferencji poznali wizję rozwoju BNI Polska na najbliższe miesiące, z także zapoznali się z osiągnięciami, jakie dokonały się w ostatnim czasie. Prezentację kierunków, w których podążać będzie organizacja, przeprowadzili wspólnie Ryszard Chmura, Prezes Zarządu BNI Polska oraz Mateusz Bacański, Dyrektor Narodowy BNI Polska.

„Naszym celem, na najbliższe lata, jest połączenie dużego biznesu z małym. Chcemy wspierać polskich przedsiębiorców, niezależnie od skali biznesu. Rozwój można osiągnąć, dzięki ciężkiej pracy, kooperacji z innymi przedsiębiorcami, wytrwałości, ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności i działaniu zgodnie z zasadą Givers Gain”, powiedział Ryszard Chmura.

Konferencja obfitowała w wiele inspirujących prezentacji, wygłoszonych przez znakomitych mówców.
W ramach CC Talks, na scenie wystąpili Członkowie Corporate Connections, siostrzanej organizacji, zrzeszającej przedsiębiorców. Goście podzielili się swoimi doświadczeniami, przeszkodami, jakie spotykali w czasie budowania biznesów i sukcesami, jakie osiągnęli, dzięki uporowi i współpracy z innymi biznesmenami. Swoją historię przedstawili:

Dawid Zieliński, twórca Columbus Energy S.A., który, pomimo wielu niepowodzeń, rozwinął firmę fotowoltaiczną wycenianą na kilka miliardów złotych,

January Ciszewski, właściciel firmy inwestycyjnej JR Holding, przedsiębiorca z 30 letnim doświadczeniem na Giełdzie, największy inwestor na New Connect,

Adrian Stachura, Barel Poland, który ma doświadczenie we wprowadzaniu własnych brandów na rynku polskim i zagranicznym,

Maciej Łaś i Łukasz Nowak założyciele All in! Games, którzy swoją firmę, wartą obecnie kilkaset milionów złotych, rozwijali m.in. dzięki kontaktom z BNI.

Pod koniec dnia odbyła się Uroczysta Gala, będąca zwieńczeniem Konferencji BNI 2021 oraz podsumowaniem ostatnich miesięcy, obfitujących w wiele projektów biznesowych zakończonych sukcesami. Osoby, które wyróżniły się największym zaangażowaniem w rozwój organizacji BNI otrzymały wyróżnienia i nagrody.

Wydarzenie zorganizowane było przez Makroregion Małopolski, którym kieruje Dyrektor Dorota Jarosik.

Bardzo się cieszę, że Konferencja BNI 2021 organizowana była w Krakowie. Dziękuję Ryszardowi Chmurze i Mateuszowi Bacańskiemu za powierzenie mi tego zadania. Wierzę, że nawiązane kontakty i relacje zaowocują działaniami biznesowymi. Chciałam również podziękować całemu zespołowi za zaangażowanie w organizacje wydarzenia i rozsiewanie pozytywnej energii!– skomentowała Dorota Jarosik.

Zdjęcia: Kamil Zyznar – www.kamilzyznar.com