Otwarcie Grupy BNI Advance

 | 

Początek października był dla naszej społeczności wyjątkowy. Miało miejsce bardzo ważne wydarzenie: Wielkie Otwarcie nowej, warszawskiej Grupy BNI Advance. Grupa ta powstała, aby połączyć pozytywnie nastawionych do współpracy profesjonalistów i umożliwić im wzajemny rozwój biznesu.

Inicjatorką tego wyjątkowego przedsięwzięcia była Alicja Bąkowska, Zastępca Dyrektora Makroregionu ds. Rozwoju, która od lat łączy tradycję z innowacją wspierając warszawskich przedsiębiorców w rozwijaniu ich firm przez rekomendacje biznesowe. Według Alicji, każde spotkanie BNI to ciekawi ludzie, interesujące branże i potencjał na nowe zlecenia.

To ona znalazła odpowiednie osoby, których współpraca zaowocowała powstaniem BNI Advance:

 

 

W spotkaniu inaugurującym działalność Grupy wzięło udział ponad 130 przedsiębiorców. Rozpoczęło się ono od energetycznego networkingu połączonego z kolacją. Następnie uczestnicy wysłuchali prezentacji Członków Grupy oraz prelekcji Gości specjalnych.

Wydarzenie uświetnił swoją obecnością, odznaczony za zasługi na rzecz przyjaźni polsko-francuskiej Orderem Narodowym Legii Honorowej, Przewodniczący Komisji Praw Człowieka, Praworządności i Petycji oraz Przewodniczący senackiej Grupy Polsko – Francuskiej, Pan Senator Aleksander Pociej. Ten wyjątkowy Gość opowiedział o współpracy samorządów z warszawskimi przedsiębiorcami. W swojej prelekcji odwoływał się do zasady wzajemności, która jako istotny element kooperacji właścicieli firm, stanowi główną wartość społeczności BNI.

Spotkanie tej rangi nie obyłoby się bez przemówienia Ryszarda Chmury – Prezesa Zarządu BNI Polska i Corporate Connections, który przedstawił korzyści wynikające z rekomendacji biznesowych w kontekście pozyskiwania klientów, pogratulował wszystkim osobom zaangażowanym w stworzenie BNI Advance i wyraził nadzieję na dynamiczny rozwój tej Grupy.

 

 

Dziękujemy wszystkim przedsiębiorcom obecnym na inauguracji działalności Grupy BNI Advance. Mamy nadzieję, że nowe kontakty biznesowe, nawiązane podczas tego spotkania, będą miały przełożenie na intensywny rozwój firm z Regionu Warszawa. Grupa ta regularnie organizuje spotkania, na których przedsiębiorcy mają możliwość zaprezentowania oferty swojej firmy.

Jeśli chcesz odwiedzić spotkanie Grupy BNI Advance, wszelkie szczegółowe informacje znajdziesz pod tym linkiem: https://bnipolska.pl/grupa/advance/

Struktura Grupy BNI Advance jest zaprojektowana w taki sposób, by ułatwić efektywną wymianę rekomendacji i kontaktów biznesowych. Stanowi ona integralną część globalnej sieci BNI, której celem jest wspieranie przedsiębiorców w rozwoju ich działalności. Działa ona w ramach filozofii „Givers Gain„, co można przetłumaczyć jako „Dający Dostaje„. W praktyce oznacza to, że każdy Członek Grupy aktywnie angażuje się w polecanie usług i produktów innych Członków, co w konsekwencji przynosi korzyści każdemu z uczestników. Wzajemna pomoc, współpraca i wspieranie się w biznesie to idee, które w BNI nie tylko dobrze brzmią, ale stanowią też skutecznie wsparcie w prowadzeniu firmy. Dzieje się tak, ponieważ w społeczności BNI nie ma osób przypadkowych. Co więcej, jednym z unikatowych aspektów działalności Grup BNI, jest brak konkurencji branżowej w ramach jednej Grupy, co sprzyja budowaniu długoterminowych relacji.

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany rozwijaniem swojej firmy w oparciu o rekomendacje biznesowe, BNI Advance chętnie przyjmie nowych przedsiębiorców z sektora finansowego, Business Intelligence, IT i programowania, a także automatyki przemysłowej. Są również wolne miejsca w Grupie dla specjalistów w dziedzinie transportu, inwestycji, właścicieli firm budowlanych i remontowych oraz producentów mebli.

Jako Członek Grupy BNI Advance, będziesz miał niepowtarzalną okazję do nawiązania kontaktów z przedsiębiorcami, którzy rozumieją Twoje wyzwania i mają podobne doświadczenia biznesowe.

Jesteś przedsiębiorcą z Warszawy i chcesz dołączyć do BNI?
Zapraszamy do kontaktu z Alicją Bąkowską, Zastępcą Dyrektora Makroregionu ds. Rozwoju.

Dane kontaktowe:

Telefon: +48 535 855 432
E-mail: a.bakowska@bnipolska.pl