Ogólnopolskie Warsztaty Member Success Program

 | 

26 maja ze studia nagraniowego w Warszawie przeprowadzono Warsztaty Member Success Program. Jest to pigułka wiedzy na temat narzędzi proponowanych przez BNI. Szkolenie dedykowane jest wszystkim Członkom BNI, zarówno tym, którzy dopiero dołączyli do BNI, jak i tym będącym w organizacji od kilku lat.

Warsztaty poprowadził duet doświadczonych Trenerów BNI:

– Paweł Kociuba – mający 25 lat w branży motoryzacyjnej, Grupa Pietrzak Katowice.
– Barbara Majer-Giernat – zawodowy trener biznesu, ekspert zarządzania i komunikacji w biznesie. Współwłaściciel i Członek Zarządu AHEAD GROUP.

 

Szkolenia MSP organizowane są cyklicznie, a ich celem jest przekazanie wiedzy na temat podstawowych narzędzi wykorzystywanych w BNI. Uczestnicy szkolenia udoskonalają umiejętności związane z prezentowaniem siebie i swojego przedsiębiorstwa. Dodatkowo uczą się efektywnego budowania sieci kontaktów i przeprowadzania spotkań 1 na 1 z innymi przedsiębiorcami.

„Podczas warsztatów Member Succes Program dzieliliśmy się wiedzą na temat narzędzi proponowanych przez BNI. Podawaliśmy konkretne przykłady i case’y wynikające wprost z naszego doświadczenia, jako przedsiębiorców. Cieszy to, że w szkoleniu biorą udział zarówno nowi Członkowie BNI, którzy dopiero zapoznają się z organizacją, jak i osoby będące z nami od kilku lat. Pokazuje to, że praca jaką wykonujemy, jako Trenerzy BNI jest bardzo potrzebna. Ma przełożenie na sukcesy, jakie w biznesie osiągają przedsiębiorcy współpracujący w BNI.” – komentowała Marbara Majer-Giernat, współprowadząca spotkanie.

BNI Polska to jedyna organizacja na świecie, która szkoli z rekomendacji. Została stworzona przez przedsiębiorców w celu pomocy innym przedsiębiorcom. Nie ma znaczenia, czy przedsiębiorca jest na początku swojej drogi z biznesem, czy zdobywa kolejny poziom rozwoju. Wszystkich właścicieli firm zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją.

“Zauważyłem, że na warsztatach byli ludzie z całej Polski. Od Gdańska do Rzeszowa i od Białegostoku, aż po Wrocław. Można było ze sobą porozmawiać i poznać swoje potrzeby. Na co dzień taka współpraca jest trudna, ponieważ przedsiębiorcy pochłonięci swoimi obowiązkami nie mają możliwości spotkania się z właścicielami firm z innego regionu. BNI daje ogrom możliwości, dzięki unikatowym narzędziom, których każdy Członek powinien się nauczyć, aby osiągnąć sukces” – dodał Paweł Kociuba.

Bądź na bieżąco, śledź kalendarz z kolejnymi wydarzeniami w BNI