Ogólnopolskie Szkolenie – „Warsztaty W1 Skuteczna Autoprezentacja”

 | 

13 stycznia, w formule online odbyły się pierwsze w tym roku Ogólnopolskie Warsztaty W1 Skuteczna Autoprezentacja. W szkoleniu transmitowanym ze studia nagraniowego w Warszawie wzięło udział 40 osób.

Członkowie BNI są stale zachęcani do rozwijania swoich kompetencji i nauki przez całe życie. Na specjalnie przygotowanej platformie e-learningowej BNI University mogą zdobywać wiedzę zza ekranu komputera lub telefonu. Dostępne tam materiały edukacyjne, to wiedza oparta na 37-letnim doświadczeniu organizacji.

BNI Polska dla swoich pracowników i członków organizuje także szkolenia stacjonarne i online, prowadząc transmisje ze studia nagraniowego znajdującego się w Biurze Narodowym w Warszawie. 13 stycznia kilkudziesięciu przedsiębiorców ze wszystkich Regionów w Polsce miało okazję zapoznać się z zasadami i tajnikami prowadzenia skutecznych i efektywnych prezentacji.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielili się Trenerzy i Członkowie BNI Michał Szulecki z Grupy BNI PLUS i Karol Bartkowski z Grupy BNI POWER. Prowadzący zaprosili Uczestników do pracy warsztatowej i wymiany doświadczeń. Ta forma pozwoliła połączyć wiedzę teoretyczną z ćwiczeniami praktycznymi. Dzięki temu Uczestnicy będą mogli wzbogacać i uatrakcyjniać swoje prezentacje podczas cotygodniowych spotkań. Zdobytą wiedzę z pewnością wykorzystają w biznesie przy pozyskiwaniu rekomendacji.

Na stronie https://www.bnipolska.pl/wydarzenia/ zamieszczony jest kalendarz z terminami i szczegółami wszystkich ogólnopolskich wydarzeń, na które zapraszamy.