Oferta pracy: Dyrektor ds. Rozwoju w Warszawie i w Krakowie

BNI jest największą organizacją rekomendacji biznesowych na świecie. Od 32 lat zrzesza przedsiębiorców, którym pomaga budować zaufane i wartościowe relacje. Jest obecna na wszystkich kontynentach,
w 73 krajach a w jej szeregach działa ponad 211 000 osób. Dzięki sprawdzonym metodom przekazywania profesjonalnych rekomendacji, BNI systematycznie rośnie i ma coraz większy wpływ na kształtowanie środowisk biznesowych na świecie.

W związku z planowaną ekspansją BNI w Polsce poszukujemy dwóch kandydatów do biur w Warszawie
oraz w Krakowie na stanowisko:

Dyrektor ds. Rozwoju

Opis stanowiska:

Celem stanowiska jest wspieranie rozwoju organizacji oraz nadzór nad jakością wdrożenia procesów i procedur. Do zakresu odpowiedzialności zatrudnionej osoby będzie należało również współtworzenie i realizowanie koncepcji rozwijania nowych regionów, opieka nad działającymi zespołami, wsparcie merytoryczne podległych Dyrektorów Regionalnych oraz utrzymanie standardów jakościowych na zarządzanym terenie.

Stanowisko podlega bezpośrednio Prezesowi BNI w Polsce.

Idealny kandydat to osoba:

– posiadająca wykształcenie wyższe (mile widziane studia MBA);
– z kilkuletnim doświadczenie w zarządzaniu rozproszonymi zespołami w dużej organizacji;
– samodzielna, dobrze zorganizowana, z dyscypliną wewnętrzną;
– doświadczona w pracy z analizami i raportami, prowadzeniu spotkań operacyjnych oraz w budowaniu struktur w terenie;
– mogąca przedstawić referencje od poprzednich pracodawców;
– biegle posługująca się językiem angielskim w mowie i piśmie.

Zatrudnionej osobie oferujemy:

– kontrakt menedżerski z atrakcyjnym wynagrodzeniem;
– narzędzia pracy i benefity;
– odpowiedzialne i samodzielne stanowisko z jasno określonymi celami;
– wpływ na kierunek rozwoju BNI w Polsce;
– możliwość rozwoju kompetencji w międzynarodowym środowisku biznesowym;
– uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach w Polsce i za granicą;
– prestiżowe miejsce pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV) w języku polskim i angielskim korzystając
z następujących  formularzy: Dyrektor ds. Rozwoju Warszawa lub Dyrektor ds. Rozwoju Kraków.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883)”