Nowości w BNI University

 | 

„Amator vs. profesjonalista. Co odróżnia ludzi sukcesu od pozostałych przedsiębiorców?” oraz „Rekomendacje jako najlepszy sposób na rozwój firmy” to dwa najnowsze wykłady dostępne w BNI University – platformie e-learningowej BNI.

 

Obecną sytuację na świecie możemy wykorzystać na rozwój własny. Dzięki BNI University – platformie e-learningowej dla Członków BNI – przedsiębiorcy mogą pogłębiać swoją biznesową wiedzę, od praktyków biznesu, w zaciszu własnego domu.  Stale rozwijamy BNI University i regularnie dodajemy wartościowe wykłady oraz szkolenia. Dzielimy się wiedzą, jak rozwijać firmę przez rekomendacje biznesowe.

 

Amator vs. profesjonalista. Co odróżnia ludzi sukcesu od pozostałych przedsiębiorców?

Świadczę profesjonalne usługi”, “ Jestem profesjonalny”, “Profesjonalnie obsługuję klientów” to jedne z najczęściej używanych przez przedsiębiorców haseł do promocji swoich biznesów. Często jednak słowo “profesjonalny” jest przez nich nadużywane. Czym więc jest wspomniany profesjonalizm? Ryszard Chmura Dyrektor Narodowy BNI Polska, w swoim wykładzie, dzieli się wskazówkami, co zrobić, by zyskać miano profesjonalnego przedsiębiorcy.

Obejrzyj wykład

 

Rekomendacje jako najlepszy sposób na rozwój firmy

 

Przedsiębiorcy, którzy rozwijają swoje firmy w BNI, podkreślają, że klient z rekomendacji zostaje najczęściej stałym klientem i wpływa pozytywnie na płynność biznesu. Większość właścicieli firm rozumie, że jest to skuteczna strategia, ale nie nie wie, w jaki sposób wykorzystać ją w praktyce. Mateusz Bacański Dyrektor Narodowy BNI Polska, w swoim wykładzie, zdradza, co zrobić, by rekomendacje na stałe włączyć do swojego biznesplanu.

Obejrzyj wykład

Aby dowiedzieć się więcej na temat BNI University, wejdź na www.bniu.pl