Ogólnopolskie Szkolenie Member Success Program

 | 

Rozwijanie firmy w ramach największej społeczności przedsiębiorców to wiele korzyści. Przede wszystkim za każdym razem kiedy potrzebujemy pomocy, możemy o nią poprosić. Ma to niebagatelne znaczenie w czasach kryzysu i niepewnej sytuacji gospodarczej. BNI Polska, jako jedyna organizacja ucząca przedsiębiorców, jak rozwijać biznes przez rekomendacje proponuje szereg narzędzi, które można wykorzystać w celu systematycznego pozyskiwania poleceń biznesowych.

Każdy przedsiębiorca przystępujący do organizacji BNI powinien zrealizować obowiązkowe szkolenie MSP – Member Success Program, które stanowi pigułkę wiedzy o BNI. Są to najważniejsze informacje o tym, jak w maksymalny sposób wykorzystać Członkostwo w BNI. Uczestnicy zdobywają umiejętności dotyczące przeprowadzania skutecznych spotkań biznesowych, budowania efektywnej sieci kontaktów, przekazywania rekomendacji i prezentowania swojej firmy. Szkolenie można zrealizować na platformie e-learningowej BNI U, a także stacjonarnie. Jedną z form przeprowadzania szkoleń MSP są ogólnopolskie warsztaty realizowane ze studia nagraniowego w Warszawie.

24 listopada 2022 roku takie szkolenie poprowadziła Katarzyna Radziejewska, Dyrektor Regionalna BNI Łódź, która swoją rolę łączy z prowadzeniem własnego biznesu. Niemal 70 przedsiębiorców otrzymało solidną dawkę wiedzy wzbogaconą praktycznymi ćwiczeniami, które przydadzą się w prowadzeniu biznesu. W szkoleniu mogą uczestniczyć Członkowie BNI, którzy dopiero co dołączyli do organizacji, ale również ci, którzy są z nami już od dawna.

Jako jedyna organizacja na świecie szkoląca przedsiębiorców z rekomendacji biznesowych, staramy się, aby nasi Członkowie posiadali umiejętności ułatwiające im prowadzenie biznesu. Katarzyna opowiedziała jak BNI może wpłynąć na rozwój biznesu, jak zbudować skuteczną sieć kontaktów biznesowych i jak przeprowadzić skuteczny networking.

Dowiedz się więcej o ofercie szkoleniowej BNI Polska