Zaawansowane Szkolenie z Zarządzania Grupami BNI!

 | 

W dniach 8-9 września zorganizowaliśmy Zaawansowane Szkolenie z Zarządzania Grupami BNI. Podczas wydarzenia uczyliśmy się, jak efektywnie wspierać naszą społeczność przedsiębiorców, i co, jako organizacja możemy zrobić, aby pomagać właścicielom firm na każdym etapie rozwoju ich biznesów.

Było to kolejne w ciągu dwóch miesięcy szkolenie dedykowane Dyrektorom i Ambasadorom BNI, podczas którego praktycy biznesu dzielili się z uczestnikami wiedzą i umiejętnościami z zakresu rozwijania Grup BNI. Spotkanie rozpoczął Paweł Bendor, Manager Działu Szkoleń, który przywitał gości i przedstawił agendę spotkania. Następnie Przemek Młodzianowski, Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży miał inspirującą prezentację o zarządzaniu w ujęciu ogólnym, nie tylko w kontekście zarządzania Grupami BNI. Przedstawił także wizję rozwoju Regionów BNI na 2023 rok i misji organizacji. Kolejna część należała do wyjątkowego gościa. Na scenie pojawił się Phil Berg, Assistant Director for UK & Ireland. Mówił o tym, że współpraca z Grupami BNI to wiele możliwości biznesowych dla innych przedsiębiorców i szerszej lokalnej społeczności. Jest to także szansa na poszerzenie sieci kontaktów i rozwój kompetencji managerskich dla samych Dyrektorów BNI.

Drugi dzień szkolenia rozpoczął dr Mateusz Grzesiak. Nasz gość był także prelegentem podczas warsztatów na początku lipca. Zwracał uwagę na trudności rynkowe, z jakimi mierzą się polscy przedsiębiorcy i w jaki sposób Dyrektorzy BNI mogą ich wspierać. Uświadamiał uczestników o tym, że wartość członkostwa w BNI jest złożona i przekracza cenę składki członkowskiej. Dołączenie do BNI jest dopiero początkiem drogi. W kolejnych krokach powinniśmy poznawać potrzeby Członków, wyznaczać im cele do realizacji i dostarczać wartości, które przełożą się na rozwój ich biznesów.

Panele poświęcone były praktycznym rozwiązaniom, takim jak regionalne wsparcie Grup BNI, czy zrozumienie zasad współpracy. Co to dla wszystkich oznacza? Samokontrolę, dojrzałość i jakość dostarczanej pomocy w ramach BNI Polska. Zrozumienie potrzeb oraz wyzwań polskiej gospodarki z dużym uwzględnieniem różnorodności rejonów naszego kraju. Dlatego coraz ważniejszy staje się aspekt rozwoju polskiego biznesu na arenie międzynarodowej. Na tym polu zagarniamy coraz więcej udziałów w rynku transgranicznym.

Zapraszamy do śledzenia kalendarza wydarzeń organizowanych przez BNI Polska