Zaawansowane Szkolenie dla Zarządów i osób funkcyjnych w Grupie BNI!

 | 

Przedsiębiorcy rozwijający swoje firmy z BNI Polska spotykają się na cotygodniowych spotkaniach, podczas których w grupie kilkudziesięciu biznesmenów przekazują i pozyskują rekomendacje biznesowe. Grupa BNI jest najmniejszą i zarazem najważniejszą komórką naszej organizacji. Aby mogła się rozwijać musi być dobrze zarządzana. Mając to na uwadze i kierując się jedną z kluczowych wartości BNI – „Nauka przez całe życie” – przykładamy ogromną wagę do wyszkolenia liderów, pełniących funkcje w Zarządach Grup.

Dlatego też w dniach 6-7 października 2022 roku zorganizowaliśmy kolejną edycję Zaawansowanego szkolenia dla Zarządów, osób funkcyjnych w Grupie BNI. Warsztaty poprowadził Phil Berg – UK i Ireland Assistant National Director BNI, jeden z najpopularniejszych mentorów i Trenerów BNI związany z organizacją od kilkunastu lat.
Phil Berg podzielił się z Nami swoją wiedzą, doświadczeniem oraz praktycznymi wskazówkami, jak rozwijać Grupy i zwiększać ich efektywność biznesową. Dowiedzieliśmy się, w jaki sposób budować wartościowe relacje, pozyskiwać nowych i rzetelnych Członków, jak z nimi rozmawiać i pomagać im w rozwoju zawodowym i prywatnym, jednocześnie rozwijając z sukcesem własną firmę.

Spotkanie dało również możliwość na poszerzenie sieci kontaktów pomiędzy Regionami i wymianę doświadczeń. Wiemy, że wszyscy wykorzystali tę okazję do networkingu i zawierania nowych relacji biznesowych. Jesteśmy przekonani, że tego typu szkolenia to doskonała okazja do budowania sieci kontaktów!

Śledź kalendarz wydarzeń BNI Polska