Konferencja „Tylko dla Orłów” już za nami

 | 

29 i 30 kwietnia w hotelu Gromada AIRPORT w Warszawie odbyła się konferencja biznesowa “Tylko dla Orłów”, której partnerem strategicznym było BNI Polska. Wydarzenie zgromadziło ponad 750 osób pragnących rozwijać swój biznes i poszerzać wiedzę z dziedziny marketingu, sprzedaży i inwestowania. 

 

otwarcie oficjalne

 Oficjalne otwarcie kongresu. 

 

Zebrana publiczność wysłuchała wystąpień i prelekcji aż 12 doświadczonych praktyków biznesu i specjalistów w dziedzinie sprzedaży, inwestowania na rynkach kapitałowych oraz inwestowania w nieruchomości. Mówcy, tacy jak: Fredrik Eklund, Paweł Danielewski, Jerzy Dudek, czy Fryderyk Karzełek nie tylko podzielili się swoim doświadczeniem i wiedzą, ale także przygotowali szereg konkretnych strategii rozwoju działalności, które uczestnicy spotkania mogą od zaraz wcielać w życie. 

 ryszardchmura

Prelekcja Ryszarda Chmury, Dyrektora Narodowego BNI Polska,  dotyczyła marketingu rekomendacji. 

 

BNI Polska miało swój wkład w przebieg kongresu: Ryszard Chmura, Dyrektor Narodowy BNI Polska podzielił się z publicznością wiedzą na temat marketingu rekomendacji, zdradził, jak budować firmową sieć kontaktów, oraz jak zdobywać klientów z rekomendacji. Członkowie BNI prowadzili z kolei sesję networkingową. Uczestnicy konferencji mogli także zapoznać się z ideą BNI, odwiedzając nasze stoisko. 

  sesja newtorkingowa

Sesja profesjonalnego networkingu z udziałem Mateusza Bacańskiego, Dyrektora Narodowego BNI Polska. 

 

stoisko bni

Przy stoisku BNI przedsiębiorcy mogli uzyskać informacje na temat działalności organizacji. 

 

Do Polski, specjalnie na kongres, przyjechał najlepszy sprzedawca nieruchomości na świecie, pisarz i gwiazda telewizyjnego programu “Transakcje na milion New York”, Fredrik Eklund. Poprowadził inspirujący wykład, podczas którego podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat cech idealnego handlowca, zdradził swoje sposoby na budowanie działu sprzedaży i kreowania swojego personal brandu, który pomaga zwiększać skuteczność sprzedaży. 

 

fredrik eklund

Prelekcja Fredrika Eklunda. 

 

Podczas konferencji panowała biznesowa, niesamowita atmosfera. Wystąpienia wszystkich prelegentów cieszyły się dużą popularnością i zaangażowaniem uczestników, którzy zapisali setki stron notatek. Kontakty nawiązane podczas sesji networkingowej na pewno zaowocują efektywną współpracą, a głowy pełne pomysłów, świeżych, unikatowych i sprawdzonych strategii na rozwój biznesu, na pewno przyczynią się do podniesienia jakości polskich firm. Wspieranie takich inicjatyw to dla nas przyjemność. Czekamy na kolejne konferencje!

 

uczestnicy

Konferencja zgromadziła ponad 750 przedsiębiorców. 

 

jerzy dudek 2

W konferencji uczestniczył Jerzy Dudek – przedsiębiorca i były zawodnik Realu Madryt. 

 

fryderyk karzełek

 Prelekcja Fryderyka Karzełka – finansisty i cenionego money coacha. 

andrzej cichocki 

Andrzej Cichocki – jeden z najskuteczniejszych managerów sprzedaży w Polsce.