Ponad 300 uczestników na Konferencji Growth Experts Academy

 | 

28 października odbyła się konferencja Growth Experts Academy dedykowana wszystkim Członkom BNI Polska. W hotelu MCC Mazurkas Conference Centre w Ożarowie Mazowieckim zgromadziło się 7 praktyków biznesu i szkoleniowców, a także prawie 300 Członków BNI, którzy dowiedzieli się nie tylko tego, w jaki sposób wykorzystać członkostwo w BNI do maksimum, ale także pogłębiali swoją wiedzę na temat budowy biznesu w oparciu o rekomendacje. 

 

fot. www.piotrszalanski.pl Uczestnicy konferencji wraz z prelegentami.

Gościem specjalnym wydarzenia był Sam Schwartz, który jest certyfikowanym specjalistą ds. szkoleń z zakresu networkingu i dzieli się swoim doświadczeniem podczas różnorodnych konferencji dla organizacji biznesowych czy korporacji.  W BNI zarządza ponad 115 grupami, zrzeszającymi prawie 3000 członków. Sam Schwartz podzielił się z uczestnikami wiedzą na temat nawyków skutecznego działania każdego Członka BNI. Zdradził także, w jaki sposób realizować jeszcze więcej biznesów dzięki członkostwu w BNI. Prelegent nie tylko przekazał swoją wiedzę i podzielił się doświadczeniem, ale także zainspirował uczestników konferencji i zmotywował ich do wprowadzenia zmian w swoich firmach.

fot. www.piotrszalanski.plDzięki prelekcji Sama Schwartza uczestnicy konferencji dowiedzieli się, jak zarobić więcej dzięki członkostwu w BNI. 

Zgromadzona publiczność miała także okazję wysłuchać prelekcji Dyrektorów Narodowych BNI Polska – Ryszarda Chmury oraz Mateusza Bacańskiego. Mateusz Bacański podzielił się ze słuchaczami praktycznymi narzędziami i sposobami na rozwój firmy przez rekomendacje. Ryszard Chmura z kolei, korzystając ze swojego doświadczenia w biznesie, wygłosił wykład na temat różnic dzielących amatorów i przedsiębiorców zajmujących się biznesem profesjonalnie.

fot. www.piotrszalanski.pl Prelekcja Ryszarda Chmury, Dyrektora Narodowego BNI “Amator vs profesjonalista. Co odróżnia ludzi sukcesu od pozostałych przedsiębiorców?”

fot. www.piotrszalanski.pl Prelekcja Mateusza Bacańskiego, Dyrektora Narodowego BNI “Rekomendacje jako najlepszy sposób rozwoju firmy.”

Swoim doświadczeniem podzielili się także Dyrektorzy Regionalni BNI Polska: Maciej Świerczyński, Artur Hofman, Paweł Jach i Jarosław Juśkiewicz, którzy z powodzeniem rozwijają swoje regiony i  odnoszą sukcesy na tym polu. Artur Hofman poprowadził prelekcję na temat nawiązywania współpracy lokalnych przedsiębiorców z instytucjami publicznymi, Maciej Świerczyński z kolei swój wykład poświęcił efektywnym spotkaniom biznesowym, dzięki którym można podwoić wartość swojej sprzedaży.

fot. www.piotrszalanski.pl

Prelekcja Macieja Świerczyńskiego, Dyrektora Regionalnego BNI “Efektywne spotkania biznesowe, czyli jak podwoić wartość swojej sprzedaży” 

fot. www.piotrszalanski.pl

Paweł Jach poprowadził prelekcję “Nawiązywanie znaczących relacji biznesowych dla twojej formy. Jak dotrzeć do dużych firm?”, w której dzielił się sposobami na podejmowane współpracy z rzetelnymi i najlepszymi firmami. 

fot. www.piotrszalanski.pl Prelekcja Artura Hofmana dotyczyła współpracy lokalnych przedsiębiorców z instytucjami publicznymi.

fot. www.piotrszalanski.pl Konferencja była też okazją do wręczenia nagród najlepszym grupom i Członkom BNI. 

fot. www.piotrszalanski.pl Maciej Świerczyński, Dyrektor Regionalny BNI otrzymał nagrodę za najszybciej rozwijający się region w Polsce.

Mówcy podczas konferencji Growth Experts Academy podzielili się nie tylko przydatnymi informacjami i wiedzą, ale także ciekawymi historiami, które zainspirowały wszystkich do działania. Konferencje BNI to nie tylko wiedza przekazywana przez prelegentów, to również wymiana doświadczeń biznesowych z innymi uczestnikami podczas networkingu. Dla wielu z uczestników konferencja stanowiła okazję do aktywnego nawiązywania i budowania relacji, a także nawiązywania znajomości, które mogą zaowocować w przyszłości. Obszerną galerię zdjęć można obejrzeć na stronie konferencji.