Już ponad 2000 przedsiębiorców MŚP rozwija swoje firmy w BNI!

 | 

BNI z roku na rok rozwija się szybko i dynamicznie. Organizację tworzą ludzie i to właśnie dzięki nim możemy rozwijać się i celebrować kolejne kamienie milowe. Do naszej organizacji dołączył właśnie nowy przedsiębiorca, dzięki któremu BNI Polska liczy już 2000 aktywnych członków!

 

BNI_grafika_2000_2

Liczba przedsiębiorców, którzy wspólnie z nami chcą realizować zasadę “Givers Gain” i zmieniać oblicze polskiego biznesu, stale rośnie. Wartość członkostwa w BNI wzrasta z roku na rok. W ciągu ostatnich kilku lat średnia “wartość krzesła” w grupie wzrosła do 250 000 zł netto w przeliczeniu na jednego członka.  

Nieustannie podnosimy też jakość usług BNI, wprowadzamy nowe rozwiązania i narzędzia, które pozwalają przedsiębiorcom jeszcze lepiej wykorzystać swoje członkostwo w organizacji do rozwoju biznesu przez rekomendacje.

Dzięki nowoczesnym narzędziom takim, jak Aplikacja Mobilna BNI Connect, umożliwiamy naszym członkom dostęp do ponad 250 000 firm na całym świecie.

Dzięki temu przedsiębiorcy działający w organizacji mają jeszcze więcej możliwości biznesowych, coraz więcej kontaktów i tym samym – więcej zleceń i biznesów.

 

BNI_grafika_2000_1a

 

Naszym celem jest sprawienie, by wartość biznesu generowana przez grupy i członków ciągle wzrastała.
Z myślą o tym planujemy i wdrażamy wszystkie systemy i działania. Wyniki osiągane przez członków pokazują nam, że nasze działania i kierunek, w jakim podążamy, są skuteczne i wpływają na rozwój biznesu w Polsce. Nie mówimy jeszcze ostatniego słowa – przymierzamy się do otwarcia nowych grup
w kolejnych miastach Polski.