18. JUBILEUSZ WARSZAWSKIEJ GRUPY BNI WSPÓLNA

 | 

27 kwietnia 2006 roku, dokładnie dwa miesiące po pierwszym spotkaniu informacyjnym, zainaugurowała swoją działalność pierwsza Grupa BNI w Polsce – BNI Wspólna. W tym roku mieliśmy wyjątkową okazję do świętowania – 18. jubileusz działalności tej Grupy. 

Osiemnaście lat temu, w spotkaniu inauguracyjnym w Oxford Tower w Warszawie, wzięło udział 123 przedsiębiorców. Dzięki tej pionierskiej inicjatywie i stworzeniu Grupy BNI Wspólna, mogliśmy zaobserwować, jak idea „Givers Gain” zakorzeniła się w naszym środowisku biznesowym.

Krzysztof Rumianowski z BPO Network SpK, to osoba która działa w BNI Wspólna od początku jej powstania, aż po dziś dzień. Jak wspomina, już na spotkaniu inauguracyjnym otrzymał kontakt, który zaowocował długofalową współpracą biznesową. Dzięki wsparciu naszej społeczności, jego firma rozrosła się do 50 pracowników, wzmacniając jej szeregi zarówno w pionie administracyjnym, jak i operacyjnym, czy sprzedażowym. Przez pewien czas, Krzysztof wystawiał regularnie podziękowania za biznes o wartości 500 000zł.

Przez 18 lat aktywności, Grupa BNI Wspólna zorganizowała 900 spotkań biznesowych, stwarzając zrzeszonym w jej szeregach Członkom nie tylko możliwość rozwoju ich firm i umiejętności tworzenia wartościowych rekomendacji, ale także wzmacniając ich kompetencje interpersonalne. Był to ogrom okazji, do przekonania się, że ten autorski, profesjonalny, ustrukturyzowany system rekomendacji biznesowych BNI przynosi wymierne efekty i skutecznie wspiera rozwój firm.

W ciągu ostatniej dekady Członkowie wymienili między sobą blisko 17 000 rekomendacji biznesowych, które przyniosły dodatkowy biznes o łącznej wartości 113 473 602 złotych. Grupa gościła na swoich spotkaniach ponad 3 800 przedsiębiorców spoza BNI.

Osiągnięcia i długowieczność Grupy BNI Wspólna stanowią wyraźny dowód na to, że budowanie biznesu na solidnych relacjach, oparte na sprawdzonym modelu, przynosi realne korzyści.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim przedsiębiorcom związanym z Grupą BNI Wspólna przez ostatnie 18 lat za ich zaangażowanie, dynamizm i wkład w rozwój biznesowej społeczności w Polsce.

W skład obecnego Zarządu BNI Wspólna wchodzą:

Z racji tego wyjątkowego jubileuszu, szczególne podziękowania kierujemy również do Grzegorza Turniaka, założyciela BNI Polska, który odegrał kluczową rolę w introdukcji know-how BNI w Polsce, czyniąc nas 26. krajem, który wspierał rozwój przedsiębiorców i ich firm w oparciu o ten autorski system rekomendacji biznesowych. Bez jego intensywnych działań rozpoczętych 22 lutego 2006 roku, Grupa BNI Wspólna nie powstałaby. Celem zachęcenia przedsiębiorców do zaangażowania się w naszą społeczność, wykonał on ogrom pracy, wykorzystując do tego wszystkie swoje ówczesne kontakty. 

Wszystkim Członkom BNI Wspólna oraz wspierającym Grupę: Alicji Bąkowskiej – Dyrektor Makroregionu Warszawa i Jarosławowi Płatkowi – Dyrektorowi Asystującemu, gratulujemy tego wyjątkowego jubileuszu i trzymamy kciuki za kolejne lata owocnej współpracy.

 

Jeśli jesteś właścicielem firmy z Warszawy, zachęcamy Cię serdecznie do przekonania się, jak potężnym narzędziem w rozwoju biznesu mogą stać się rekomendacje. Zapraszamy na spotkania Grupy BNI Wspólna.

Więcej informacji o tej Grupie BNI: https://bnipolska.pl/grupa/wspolna/

Zdjęcia: Karolina Siemion