Jubileusz Grupy BNI Wizja: Sukcesy, Współpraca i Nowi Członkowie!

 | 

W miniony wtorek w hotelu Mercure Gdynia Centrum odbyła się wyjątkowa uroczystość, podczas, której świętowaliśmy szóstą rocznicę istnienia Grupy BNI Wizja. To wydarzenie było okazją do wspólnego podsumowania osiągnięć oraz skupienia się na wartościach wzajemnej współpracy i wsparcia w biznesie. Nie mogło zabraknąć również nowych Członków, którzy niedawno dołączyli do tej wyjątkowej społeczności przedsiębiorców oraz Gości.

Wydarzenie zgromadziło blisko 70 uczestników, co jest dowodem na siłę i wpływ tej trójmiejskiej Grupy BNI. Podczas uroczystości dokonano podsumowania ostatnich osiągnięć Członków Grupy BNI Wizja, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy zrealizowali zlecenia z rekomendacji o wartość 10 793 433 PLN netto.
To wyjątkowy sukces, który podkreśla efektywność tej społeczności w generowaniu nowych biznesowych możliwości.
Członkowie Grupy BNI Wizja udowodnili, że ich sukcesy nie są przypadkowe. W lipcu zajęli pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Grup BNI co jest zasłużonym wyróżnieniem. Ta wysoka pozycja w rankingach świadczy o tym, że Członkowie Grupy BNI Wizja doskonale wykorzystują narzędzia dostępne od BNI Polska oraz potrafią efektywnie współpracować, co przekłada się na generowanie nowych zleceń i rozwój ich biznesów.
Spotkanie nie tylko celebrowało dotychczasowe sukcesy, ale także stworzyło doskonałą okazję do wymiany biznesowych rekomendacji. Wartość wspierania się nawzajem była widoczna dzięki obecności 30 wspaniałych Gości oraz dwóch nowych Członków, którzy właśnie dołączyli do Grupy BNI Wizja. To dowód na to, że idea wzajemnej pomocy i wsparcia w biznesie nadal cieszy się ogromnym uznaniem.

Dziękujemy Zarządowi Grupy BNI Wizja
Na zakończenie chcielibyśmy wyrazić nasze ogromne podziękowania dla zarządu Grupy BNI Wizja, który stoi na czele tej wyjątkowej społeczności przedsiębiorców. Oto nasi liderzy:

Prezes – Witold Dubowicz z firmy White Wood Finanse, Kredyty hipoteczne.
Firma Witolda od 2015 roku zajmujeme się pośrednictwem w sprzedaży kredytów hipotecznych i kredytów firmowych. Współpracuje z parunastoma bankami, a ich głównym zadaniem jest znalezienie dla klienta najkorzystniejszego kredytu na rynku.

Wiceprezes – Lidia Mikulska z firmy Lidia Mikulska, Ubezpieczenia na życie.
Lidia posiada bardzo profesjonalne podejście do klienta jednocześnie zapewniając przyjazną atmosferę na spotkaniach. Szczegółowo odpowiada na każde zadane pytanie i znajduje rozwiązania nawet w najtrudniejszej sytuacji.”

Sekretarz – Tomasz Dobis z firmy KBS NDF, Ubezpieczenia dla firm.
Tomasz doskonale zna specyfikę rynku ubezpieczeń i umie dobrać produkty w taki sposób, żeby zmaksymalizować płynące z nich korzyści dla klienta. Wie, gdzie schowany jest „drobny druczek” i jak go omijać. Dzięki zdobytemu doswaiadczeniu doskonale wie jak rozmawiać z ludźmi i jest do ich przyjaźnie nastawiony – po tylu latach na rynku dobrze rozumie, że lojalni Klienci to najcenniejszy kapitał!

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom uroczystości, a zwłaszcza naszym Gościom za to, że byliście częścią tego wyjątkowego dnia.
Szczególne podziękowania kierujemy również w stronę Sylwii Ragan z firmy Foto Baśnie, która uwieczniła te wspaniałe chwile.

Dołącz do Wyjątkowej Społeczności Przedsiębiorców

Jeśli chcesz być częścią wyjątkowej społeczności przedsiębiorców, która wspiera się wzajemnie na drodze do sukcesu, odwiedź spotkanie Grupy BNI Wizja. To doskonała okazja, aby przekonać się, co Członkostwo w BNI może zaoferować Tobie i Twojemu biznesowi. Dołącz do naszej społeczności, dzięki której Twoje przedsiębiorstwo może osiągnąć nowe, niesamowite sukcesy!