Jubieluszowa Gala 10-lecia BNI w Małopolsce

 | 

Ponad 150 osób wzięło udział w Jubileuszowej Gali 10-lecia BNI w Małopolsce, zorganizowanej 20 czerwca 2018 roku.

Uroczystość stanowiła okazję nie tylko do świętowania jubileuszu, ale także wyróżnienia najbardziej aktywnych przedsiębiorców w BNI. Szczególne powody do świętowania tego dnia mieli członkowie najstarszej grupy w województwie – BNI Kings, którzy od 10 lat wspierają się w biznesie i przekazują sobie rekomendacje. Swoją pierwszą rocznicę powstania obchodziła także grupa BNI Milion.

Podczas gali, Dyrektor Narodowy BNI Mateusz Bacański podsumował dotychczasową działalność BNI w województwie małopolskim oraz podzielił się swoimi planami i celami dotyczącymi rozwoju BNI o kolejne grupy. Aktualnie działa tam 11 grup BNI, zrzeszających łącznie ponad 400 przedsiębiorców z różnych branż, którzy w ciągu 10 lat przekazali sobie 120000 zł netto dodatkowych zleceń z rekomendacji BNI dla swoich firm.

kamilzyznar.com-7583

Prezentacja Dyrektora Narodowego BNI Mateusza Bacańskiego.

 

kamilzyznar.com-7903

Dyrektor Narodowy BNI Polska Mateusz Bacański wraz z Dyrektorem Regionalnym Dorotą Jarosik.

kamilzyznar.com-8227

Wspomnieniami ze swojego członkostwa w BNI podzielił się Jarosław Juśkiewicz z Grupy BNI Kings.

 

Podczas gali odbyło się również wręczenie nagród i wyróżnień dla najbardziej aktywnych członków i grup. Przyznano wyróżnienia m.in. za: zaangażowanie przy tworzeniu Grup BNI, wkład w rozwój obszaru małopolskiego, osiąganie najwyższych podziękowań za biznes w każdej z grup.

 

kamilzyznar.com-8025

Wyróżnieni Członkowie Grupy BNI Magnum.

 

kamilzyznar.com-8387

Wyróżnieni Członkowie Grupy BNI Kings.

 

Składamy serdeczne gratulacje dla wszystkich członków BNI w województwie małopolskim. Życzymy kolejnych owocnych lat działalności w BNI, wypełnionych udanymi rekomendacjami i biznesami.