Webinar „3 kroki. Jak w pełni wykorzystać członkostwo w BNI”

 | 

Rozmowy przeprowadzane z przedsiębiorcami z BNI potwierdzają pewną tezę, o której nie mieliśmy pojęcia przed 2020 rokiem. BNI jest świetne na trudne czasy. Moc, jaką niosą rekomendacje biznesowe, ciężko docenić w momencie rozwoju gospodarczego. Na przykład w czasach kryzysu lub przestoju każdy przedsiębiorca może liczyć na pomoc ze strony innych właścicieli firm. Działo się to zwłaszcza podczas pandemii koronawirusa, jak i teraz podczas szalejącej inflacji i niestabilności gospodarczej.

 

Webinary organizowane w BNI Polska

Jesteśmy jedyną organizacją szkoląca przedsiębiorców z rozwijania firmy poprzez rekomendacje. Dlatego organizujemy wiele szkoleń i webinarów w celu podnoszenia ich kompetencji w zakresie zarządzania firmą. Członkostwo w BNI, to szereg korzyści biznesowych, możliwość zdobywania wiedzy i czerpania z bogatego doświadczenia tysięcy przedsiębiorców prowadzących firmy w ponad 70 krajach na całym świecie.

Realizując jedną z wartości naszej organizacji zorganizowaliśmy webinar „3 kroki. Jak w pełni wykorzystać członkostwo w BNI”, który poprowadził András Avidor, Dyrektor Narodowy BNI na Węgrzech i Słowacji. Prelegent związany jest ze światem biznesu od kilkunastu lat. Szkolił menedżerów, dyrektorów i dyrektorów sprzedaży w RTL, TV2, HVG. Występował z Brianem Tracym i Ivanem Misnerem. Był głównym prowadzącym na kilku międzynarodowych konferencjach m.in. w Londynie, Krakowie, Los Angeles, Tel Awiwie, Cancun, czy Atenach.

Webinar Jak w pełni wykorzystać Członkostwo w BNI

W webinarze wzięło udział ponad 180 osób z całej Polski. Była to niesamowita dawka wiedzy i pozytywnej energii. Ponadto András opowiedział o tym jak maksymalizować zyski i rozwijać biznes poza granicami kraju, aby dostawcy nie byli tylko kosztem dla firmy, ale również wzajemną dźwignią marketingu. Dlatego prelegent zachęcał przedsiębiorców do inwestowania w innowacje, ponieważ, jak sam podkreślał, jest to jedna z dróg do przetrwania kryzysu.

 

Rozwijaj biznes przez rekomendacje

Był to kolejny webinar, organizowany dla Członków BNI. Miesiąc temu Nerijus Lungys, Dyrektor Narodowy BNI i CorporateConnections na Litwie poprowadził warsztat „Droga do zrównoważonego rozwoju Grupy BNI”. Nerijus podzielił się swoim wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu wspieraniu biznesów na Litwie. Więcej o poniższym wydarzeniu możecie przeczytać pod poniższym linkiem:

Webinar: Droga do zrównoważonego rozwoju Grup BNI

Kolejny webinar dla Członków BNI i BNI+ już w poniedziałek 5 grudnia. Tym razem prowadzącym będzie Murali Srinivasan, Trener Narodowy BNI z Indii oraz wieloletni Dyrektor Regionu Indii Południowych, przedsiębiorca z 30-letnim doświadczeniem biznesowym, współpracujący obecnie z ponad 1500 właścicielami firm w Indiach. Murali opowie jak czerpać więcej korzyści poprzez wzmocnienie wiarygodności i wykorzystanie widoczności. Dużo uwagi poświęci na podkreśleniu roli wartości organizacji BNI w budowaniu swojej pozycji w Grupie BNI.

Dlaczego rola lidera jest tak istotna?