Henry McGovern, Rafał Brzoska i Ryszard Chmura w gronie prelegentów, którzy wystąpią na BNI Global Convention w Warszawie

 | 

Coraz ciekawiej zapowiada się listopadowe wydarzenie – BNI Global Convention, czyli międzynarodowa konferencja o rozwoju biznesu w oparciu o rekomendacje, dedykowana przedsiębiorcom należącym do BNI. Na scenie BNI Global Convention, która odbędzie się w dniach 6-9 listopada 2019, wystąpią m.in.: Ivan Misner Założyciel BNI, Graham Weihmiller CEO BNI, Henry McGovern Założyciel AmRest, Rafał Brzoska, Założyciel i Prezes Integer.pl, Ryszard Chmura, Prezes Zarządu BNI Polska. 

 

Konferencja globalna BNI co roku gromadzi kilka tysięcy przedsiębiorców z całego świata.

 

“BNI Global Convention to największe wydarzenie biznesowe dla Członków BNI na świecie, gromadzące co roku kilka tysięcy uczestników z kilkudziesięciu krajów – właścicieli firm, liderów biznesu i ekspertów. Stanowi wyjątkową platformę dyskusji i wymiany wiedzy biznesowej. Tegoroczne wydarzenie, pod hasłem Dream Big, odbędzie się po raz pierwszy w historii w Europie, a jego gospodarzem będzie Polska. BNI Global Convention to wyjątkowe wydarzenie biznesowe w skali Polski, ale także Europy i Świata, dlatego jesteśmy bardzo dumni, że mamy możliwość organizować je w Warszawie.” – mówi Damian Masel, Manager ds. Eventów BNI Polska. 

Podkreśla on również, że ta globalna konferencja to szereg wartościowych wykładów, praktycznych szkoleń i licznych sesji networkingowych, jak i spotkanie przedsiębiorców świadomych w biznesie. Będą oni mogli wziąć udział w kilkudziesięciu prelekcjach głoszonych przez odnoszących sukcesy biznesmenów, m.in.: Henry’ego McGoverna  – założyciela AmRest, najszybciej rosnącej sieci franczyzowej i restauracyjnej w Europie (ponad 2100 restauracji KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks, La Tagliatella, Blue Frog, Bacoa i Sushi Shop), Rafała Brzoski – Założyciela i Prezesa Integer.pl, który wdrożył w Polsce sieć samoobsługowych paczkomatów oraz Ryszarda Chmury – Prezesa Zarządu BNI Polska, który, wykorzystując rekomendacje, rozwinął swoją firmę od 1 do 150 pracowników w ciągu 5 lat. Henry McGovern wystąpi z prelekcją dotyczącą skalowania firmy, podając przykłady z własnego biznesu, Rafał Brzoska poruszy temat budowania biznesu wartego miliony, z kolei Ryszard Chmura, podzieli się merytoryczną wiedzą dotyczącą rozwijania firmy przez rekomendacje, dzięki współpracy ze specjalistami z pokrewnych branż.

 

Konferencja po raz pierwszy zostanie zorganizowana w Europie. Polskę odwiedzą przedsiębiorcy z kilkudziesięcu krajów.

 

“Z badań przeprowadzonych przez BNI jasno wynika, że aż 98% przedsiębiorców uważa,
że rekomendacje są ważne w rozwoju firmy, jednocześnie tylko 3% z nich ma na to strategię. Dlatego cieszę się, że na scenie BNI Global Convention spotkają się najbardziej wpływowi przedstawiciele świata biznesu, tacy jak Henry McGovern czy Rafał Brzoska. Jestem dumny z tego, że coraz więcej przedsiębiorców w ramach BNI, w Polsce i na świecie, współpracuje ze sobą i pomaga sobie w rozwijaniu firm. ” – mówi Ryszard Chmura, Prezes Zarządu BNI Polska.    

Prelegenci, na co dzień zajmujący się biznesem, sprzedażą i rozwojem firm przez rekomendacje, podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą, a także zaprezentują szereg konkretnych strategii, gotowych do zastosowania od zaraz w swojej działalności. 

 

 

Henry McGovern to jeden z najbardziej utytułowanych biznesmenów w Europie. Przez magazyn “Forbes” nazwany jednym z 5 topowych biznesmenów w Polsce. Założyciel AmRest, wiodącej firmy restauracyjnej w Europie, operatora szybkiej obsługi i koncepcji casual dining, w tym światowej klasy marek, takich jak: KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks, La Tagliatella, Blue Frog, Bacoa i Sushi Shop, z ponad 2100 restauracjami w 26 krajach. AmRest znacznie przewyższył rynek, zyskując na wartości ze 100 mln USD do prawie 3 mld USD od czasu pierwszej oferty publicznej pod przewodnictwem Henry’ego. 

 

Rafał Brzoska jest założycielem, współwłaścicielem i prezesem międzynarodowej Grupy Kapitałowej Integer.pl – jednej z największych firm produkujących i sprzedających maszyny paczkomatowe. Grupa Kapitałowa Integer.pl jest właścicielem marki InPost oraz liderem nowoczesnego sektora logistycznego w Polsce. Dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu, jakim są Paczkomaty® InPost zrewolucjonizował rynek logistyki dla e-commerce w Polsce. W 2017 r.  amerykański fundusz Advent International zainwestował w tę firmę. Rafał Brzoska wdrożył w Polsce sieć samoobsługowych paczkomatów, łamiąc monopol Poczty Polskiej, za co otrzymał w 2009 roku nagrodę – Manager Roku. Kilkakrotnie gościł na prestiżowej liście Forbesa “100 najbogatszych Polaków”.

 

Ryszard Chmura jest Prezesem Zarządu BNI Polska. Z BNI związany od 2009 roku, kiedy dołączył do organizacji jako członek. W oparciu o rekomendacje rozwinął swój biznes reklamowy w ciągu 5 lat od 1 do 150 pracowników. Była to jedna z najszybciej rozwijających się agencji reklamowych w Polsce. Obecnie zarządza i rozwija BNI w Polsce, które zrzesza już ponad 2500 przedsiębiorców.

 

Konferencja prowadzona będzie przez Piotra Kraśko, dziennikarza i prezentera telewizyjnego, współprowadzącego Dzień Dobry TVN i TVN24 BiS: gospodarza programu Fakty z zagranicy. Laureat „Wiktorów” w kategorii „Najlepszy prezenter” (2008) i „Prezenter telewizyjny” (2013).

 

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej konferencji, gdzie zamieszczone są wszystkie niezbędne informacje i aktualna agenda: www.bniconvention.com