Globalna Konferencja BNI 2021 już za nami!

 | 

W dniach 6-9 października 2021 roku odbyła się Globalna Konferencja BNI – BNI Master Connection Global Convention 2021, czyli największe wydarzenie networkingowe dedykowane Członkom BNI z całego świata. Tegoroczna edycja konferencji, podobnie jak zeszłoroczna, odbyła się w formule online.

 

W formule konferencji przewidziano podzielenie agendy na 4 dni, z których trzy pierwsze dedykowane były innemu regionowi na świecie: Azji, Europie i obu Amerykom. Wydarzenie obfitowało w prezentacje i szkolenia pomagające uczestnikom zgłębić wiedzę i zwiększyć kompetencje w zakresie: umiejętności przywódczych, prognoz biznesowych, innowacji produktowych, nawiązywana relacji biznesowych, praktyk marketingowych, kultury sukcesu i rozwoju osobistego.

W konferencji wzięło udział klika tysięcy osób pochodzących z kilkudziesięciu krajów. Byli to przede wszystkim właściciele firm, eksperci i liderzy biznesu. Drugiego dnia, 7 października uczestnicy z Europy mieli niezwykłą okazję do wymiany wiedzy i doświadczenia, a także spotkania się z wyjątkowymi gośćmi, którymi byli m.in. Ivan Misner, Graham Weihmiler, Robert Skrob, Dr. Cindy McGovern i wielu innych.

Warto przypomnieć, że w 2019 roku Konferencja Globalna BNI odbyła się w Warszawie. W wydarzeniu organizowanym pod hasłem Big Dream wzięło udział 2 500 osób z ponad 70 krajów.