Event networkingowy w Toruniu

 | 

25 maja w Hotelu Firmar w Toruniu miał miejsce event networkingowy organizowany przez Region BNI Toruń. W spotkaniu wzięło udział 40 przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem biznesu poprzez rekomendacje.

O wyjątkowości wydarzenia świadczył fakt, że było to pierwsze tego typu spotkanie po okresie pandemii. Organizatorom spotkania przyświecała idea, aby do networkingu zaprosić nie tylko Członków BNI, ale także innych przedsiębiorców prowadzących działalność w województwie kujawsko-pomorskim. Była to świetna okazja do rozmowy z przedsiębiorcami prowadzącymi działalność w regionie i poznania ich potrzeb biznesowych.

Zdaniem Łukasza Kantorskiego, Dyrektora Obszaru zarządzającego Regionem Toruńskim termin „networking” został mocno wypaczony. Dlatego obecnie mocno kojarzony jest z agresywną sprzedażą i rozdawaniem wizytówek przypominającą polowanie. A tak naprawdę networking, polega na długotrwałym budowaniu relacji w celu znalezienia odpowiedniego partnera biznesowego dla siebie i swojej branży. Tego właśnie uczymy wszystkich Członków BNI między innymi podczas takich spotkań biznesowych. Kontakty poznane w BNI mogą pomóc w rozwoju firmy w przyszłości.


Organizatorzy zdradzili, że w związku z pozytywnym odbiorem wydarzenia, planują kolejne inicjatywy. Na najbliższe spotkanie, o którego dacie poinformują wkrótce, zaproszono ponad 150 przedsiębiorców.