BNI Day w Gdańsku

 | 

Jednym z narzędzi, które wykorzystują przedsiębiorcy w BNI są spotkania 1 na 1. Dzięki nim możliwe jest poznanie biznesów innych przedsiębiorców, nawiązanie relacji biznesowych, zbudowanie wzajemnego zaufania oraz zdobycie wiedzy o oczekiwaniach dotyczących rekomendacji, zleceń i klientów. Taka idea przyświecała organizatorom eventu networkingowego, który miał miejsce w 9 czerwca 2022 roku w Gdańsku.

Region BNI Trójmiasto zorganizował wydarzenie BNI DAY, w którym wzięło udział aż 𝟲𝟬 przedsiębiorców. Z racji sporej frekwencji odbyły się aż dwa panele szkoleniowe: z autoprezentacji, które poprowadził Maciej Świerczyński z Bydgoszczy oraz ze skutecznych rekomendacji pod okiem Łukasza Kantorskiego z Torunia.

W wydarzeniu brali udział przedsiębiorcy z Bydgoszczy, Torunia czy Łodzi. Po warsztatach odbył się networking, który z pewnością przyniesie wiele udanych realizacji biznesu. BNI Polska to jedyna organizacja na świecie, która szkoli z rekomendacji. Została stworzona przez przedsiębiorców w celu pomocy innym przedsiębiorcom, dlatego typu inicjatywy cieszą się popularnością.

Jeśli chcesz znaleźć aktywną Grupę 𝗕𝗡𝗜 w Twoim mieście, kliknij tutaj.