Event Networkingowy – Region BNI Śląsk

 | 

18.01.2022 roku w Hotelu Gorczowskim w Chorzowie odbył się Event Networkingowy, w którym udział wzięło 40 przedsiębiorców ze Śląska. Mieli oni możliwość pozyskania nowych kontaktów z całego Regionu oraz poznania potencjalnych partnerów do tworzenia wspólnego biznesu.

 

 

Po otwarciu spotkania i zaprezentowaniu planu i przedstawieniu uczestników przedsiębiorcy wzięli udział w grze networkingowej, w trakcie której przeprowadzali wcześniej umówione spotkania 1-2-1. To działanie pozwoliło im lepiej poznać Członków BNI z innych grup w Regionie oraz ich potrzeby biznesowe. Co więcej, przedsiębiorcy tak zaangażowali się w zadanie, że pomimo zakończenia spotkania o godzinie 17:00, wielu z nich zostało na sali, kontynuując rozpoczęte rozmowy.

Wydarzenie poprowadzili Bartosz Słota, Dyrektor ds. Rozwoju oraz  Maciej Gawroński Dyrektor ds. Rozwoju BNI+.

 

„Aktywizowanie i integracja członków grup z naszego regionu są dla nas szczególnie ważne. Jestem przekonana, że przyniosą one efekty w postaci rekomendacji i długofalowej współpracy pomiędzy śląskimi przedsiębiorcami. Bardzo się cieszę, że w BNI Śląsk rozpoczynamy rok 2022 z taką dawką pozytywnej energii i zaangażowania. Mam również nadzieję, że to wydarzenie jest tylko zapowiedzią wielu wspaniałych inicjatyw, które czekają nas w tym roku w naszym regionie.” – skomentowała Katarzyna Kosałka, Dyrektor Makroregionu BNI Śląsk.