Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/marketing22/bnipolska.pl/public_html/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 648

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/marketing22/bnipolska.pl/public_html/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 665
Dzień Kobiet na spotkaniach Grup BNI - BNI Polska : BNI Polska

Dzień Kobiet na spotkaniach Grup BNI

 | 

Ostatni tydzień przyniósł wiele interesujących wydarzeń organizowanych przez Grupy BNI w całej Polsce. Obchodzony 8 marca Dzień Kobiet był świetną okazją do zaprezentowania Członkiń BNI, jako kobiet sukcesu i pokazania ich biznesów od środka.

Przypadający na początek marca Międzynarodowy Dzień Kobiet jest przestrzenią do dyskusji nad tematami związanymi z równouprawnieniem zawodowym. Wiele organizacji przygotowuje eventy poświęcone kobietom sukcesu, tworzone są rankingi najbardziej wpływowych kobiet, coraz częściej podkreśla się rolę kobiet w świecie biznesu.

 

Podobny charakter miały spotkania Grup BNI i inne okolicznościowe wydarzenia organizowane przez nie w dniu 8 marca. Dużo mówiło się o wyjątkowości tegorocznego święta ze względu na sytuację za naszą wschodnią granicą. Wiele kobiet zdecydowało się na łączenie życia zawodowego z niesieniem pomocy potrzebującym. Poniżej zaprezentowane są wybrane przykłady wydarzeń zorganizowanych przez niektóre Grupy BNI w całym kraju.

Grupa BNI Leliwa z Tarnowa zorganizowała spotkanie tematyczne „Biznes jest Kobietą – Pomoc jest Kobietą”. W wydarzeniu wzięło udział 8 zaproszonych gości, a wśród nich 6 kobiet. Agenda wydarzenia przewidywała standardową edukację networkingową poświęconą Kobietom sukcesu, a podczas panelu przeznaczonego na prezentację dnia wszystkie Członkinie BNI obecne na sali opowiedziały o korzyściach, jakie niesie członkostwo w BNI dla bizneswoman. Na spotkaniu byli obecni goście specjalni: Krzysztof Godlewski, Dyrektor Regionalny oraz Anna Gustak, Dyrektor Asystująca.

Wrocławska Grupa BNI West, której Zarząd tworzą trzy Panie: Małgorzata Liniwoska – Furtak, Anna Nowicka, Anna Ława, zorganizowała Dzień Branżowy w całości poświęcony Biznesowi Kobiet. W spotkaniu wzięły udział 44 osoby, w tym 12 zaproszonych gości. Bardzo ważną i interesującą częścią spotkania było przedstawienie testimonialu o współpracy dwóch kobiet – Członkiń Grupy: Alicji Polc-Husarz i Beaty Szczerby.

Zdjęcie: Aleksandra Macewicz, Emey Studio

Grupa BNI Sandecja z Nowego Sącza swoje cotygodniowe spotkanie zatytułowała „Biznes na Obcasach”. Całość poświęcona była tematyce kobiet w biznesie i sukcesom jakie odnoszą Członkinie Grupy. Prezentacja Dnia poprowadzona została przez trzy prelegentki: Annę Haziak, Ewelinę Łasińską i Monikę Gołyźniak.

Warto również wspomnieć o wydarzeniach w innych miejscach. Podobne inicjatywy podjęły Grupa BNI Eureka z Bielska Białej, Grupa BNI Partners z Żywca, Grupa BNI Silesia z Katowic, czy Grupa BNI Korona z Kielc.

Zdjęcie: Tomasz Burzyński