Dwie nowe grupy BNI na Śląsku – BNI Partners oraz BNI Carbon

 | 

BNI na Śląsku powitało dwie nowe grupy: BNI Partners z Żywca oraz BNI Carbon z Katowic. Prawie 60 nowych członków BNI będzie wzajemnie wspierać się w biznesie i rozwijać firmy dzięki przekazywanym sobie rekomendacjom. Obecnie na Śląsku działa już 12 grup BNI.

 

IMG_9072a (2)

Członkowie grupy BNI Partners.

Grupa BNI Partners z Żywca jest już drugą grupą powstałą w regionie bielskim. Należy do niej 33 członków, którzy będą wspierać wzajemnie swoje firmy poprzez polecanie sobie rzetelnych partnerów biznesowych. Dyrektorem Asystującym grupy jest Klaudia Matlak-Dudek, Dyrektorem Regionalnym natomiast Krzysztof Dudek.

 

bni carbon kick off 1

Członkowie grupy BNI Carbon.

6 lipca w Katowicach odbył się kick-off grupy BNI Carbon liczącej 25 członków. To 8 grupa BNI w Katowicach. Przedsiębiorcy zrzeszeni w nowo powstającej grupie BNI Carbon, reprezentujący różne branże, chcą być siłą napędową gospodarki na Śląsku.  – Chcemy wydobywać nie węgiel, a najbardziej wartościowe kontakty biznesowe i najlepszej jakości usługi i produkty – z naszych firm, z naszego otoczenia biznesowego – wyjaśnia Krzysztof Stawicki, Prezes Zarządu BNI Carbon. Dyrektorem Asystującym grupy jest Jarosław Domin.

Wszystkim członkom grup BNI Partners oraz BNI Carbon życzymy wielu sukcesów w rozwijaniu firm oraz jak najlepszych rekomendacji!