Druga grupa BNI na Podkarpaciu oficjalnie otwarta 

 | 

27 października do BNI Polska dołączyła kolejna grupa, tym razem z Podkarpacia. BNI Glory jest już drugą rzeszowską grupą BNI, zrzeszającą 30 właścicieli firm, którzy chcą budować trwałe relacje i rozwijać swoje biznesy dzięki realizowaniu strategii marketingu rekomendacji. 

 

canzan_bni_rzeszow_35-1100x599

Przedsiębiorcy działający w grupie BNI Glory

 

Oficjalne spotkanie, otwierające grupę, zgromadziło ponad 200 gości: lokalnych przedsiębiorców i biznesmenów, a także przedstawicieli władz samorządowych, które pragną wspierać działania BNI w tym regionie. Podkarpaccy przedsiębiorcy działają także w grupie BNI Pride, która została otwarta w 2015 roku. 

 

canzan_bni_60

 

Za rozwój grup BNI na Podkarpaciu odpowiedzialny jest Paweł Jach, Dyrektor Regionalny. W skład Zarządu grupy wchodzą Prezes Maciej Zagórowski, V-ce Prezes Marek Piskur, Sekretarz Piotr Bereziewicz.

 

W gronie Członków grupy BNI Glory znajduje się 30 rzetelnych przedsiębiorców, którzy będą ze sobą współpracować przez następne lata. Kilkanaście kolejnych podkarpackich firm stara się o dołączenie do grupy. – To kolejny krok dla gospodarki w regionie. Współpracuję z przedsiębiorcami i biznesmenami z całej Polski i nie tylko. W Rzeszowie  bez trudu można zauważyć, że właściciele firm chcą się wspierać, pomagać sobie i konkurować o największych Polskich czy zagranicznych klientów. To już się dzieje – firmy zawierają sojusze, wspierają się, działania BNI wzmacniają i systematyzują chęć wzajemnego wsparcia. Cieszę się, że wspólnie wspieramy Podkarpacie, zapewniając lokalnym firmom środowisko do współpracy, gdzie mogą pozyskać nowych klientów, rozwijać się oraz tworzyć nowe miejsca pracy. – mówił Paweł Jach, Dyrektor Regionalny BNI na Podkarpaciu. 

 

canzan_bni_09

W oficjalnym otwarciu grupy wzięło udział ponad 200 zaproszonych gości.

 

canzan_bni_13

Ważnym elementem spotkania były krótkie prezentacje każdego z Członków nowej grupy. 

 

Maciej Zagórowski, Prezes Zarządu Grupy oraz Prezes firmy FEB, jednego z wiodących przedsiębiorstw w branży marketingu internetowego opowiedział o wizji grupy na najbliższe miesiące. – Grupa chce zrzeszać tylko rzetelnych, godnych zaufania właścicieli firm – osoby które doskonale znają się na tym co robią. Dzięki bardzo mocnej współpracy na lokalnym rynku Podkarpackie firmy mogą stawać się bardziej konkurencyjne w innych województwach czy krajach. Wielu z nas, członków BNI Glory działa bardzo szeroko, w całej Polsce i nie tylko. Dzięki BNI chcemy poszerzyć horyzonty i wygenerować minimum 15 milionów dodatkowego obrotu w naszych firmach. Oczywiście mamy apetyt na znacznie więcej – zapowiada.

Fot. Canzan