Dlaczego Nie? Lechosław Chalecki obalił mity związane z rekomendacjami!

 | 

23 marca odbył się webinar poświęcony tematyce korzyści płynących z wykorzystania rekomendacji w prowadzeniu biznesu. Wydarzenie dedykowane było przedsiębiorcom zainteresowanym rozwijaniem biznesu i chcącym poznać szczegóły związane z Członkostwem w BNI.

Webinar poprowadził Lechosław Chalecki właściciel Szkoły Inspiracji, franczyzobiorca Regionu BNI Białystok oraz autor książki „Potęga Życia”. Od 2006 roku uczy budowania silnego biznesu w dobrym stylu. Pomaga przedsiębiorcom w tworzeniu zaangażowanych zespołów, odkrywaniu nowych umiejętności pracowników i podwyższaniu ich kompetencji. Opierając się na swojej wiedzy, doświadczeniu i autorskich metodach, przeszkolił już ponad 5000 osób w 500 firmach.

Podczas webinaru opowiedział o misji i podstawowych celach organizacji BNI. Przedstawił także narzędzia wykorzystywane na co dzień przez przedsiębiorców stosujących strategię rekomendacji w swoich firmach. Uczestnicy zapoznali się z aktualnymi statystykami rynku rekomendacji w Polsce i na świecie.
Najważniejszą część prezentacji poświęcono wymienieniu korzyści płynących z Członkostwa w BNI przez pryzmat funkcjonujących mitów i obiekcji związanych z rynkiem rekomendacji. Prowadzący podkreślił, że system rekomendacji proponowany przez BNI opracowany jest na podstawie 37 lat doświadczeń niemal 300 tys. właścicieli firm prowadzących działalność w ponad 70 krajach na całym świecie.

Aby dowiedzieć się więcej na temat budowania biznesu dzięki rekomendacjom, wejdź na – www.biznesprzezrekomendacje.pl

Zapraszamy również do śledzenia naszego kalendarza wydarzeń – www.bnipolska.pl/wydarzenia