Paweł Sereda

Paweł Sereda

Telefon: +48 885 050 607

Phone +48 885 050 607

Strona WWW: http://safety-service.pl
Nazwa firmy: HSEC Sp. z o.o.
Kategorie działalności: Szkolenia i kursy > BHP, ppoż.

Wyślij wiadomość

Adres:
Pan Paweł Sereda
HSEC Sp. z o.o.
Kraków
ul. Przykopy 5
Kraków
małopolskie
30-612


Mój biznes

O FIRMIE - SAFETY Service - BHP Kraków SAFETY Service to firma działająca w branży usług i szkoleń BHP Kraków, a także sprzedaży produktów takich jak obuwie ochronne i odzież robocza, środki ochrony indywidualnej oraz apteczki i gaśnice. Celem firmy jest dostarczanie usług i produktów o najwyższej jakości. Chcemy, aby każdy Klient otrzymał produkt dokładnie taki jak potrzebuje w cenie jakiej oczekuje. Nasze nowoczesne biuro z salą do szkoleń BHP Kraków oraz przestronny sklep z szerokim asortymentem produktów BHP oraz możliwością otrzymania bezpłatnej kawy dla Klientów sprawia, że każdy czuje się wyjątkowo obsłużony na naprawdę wysokim poziomie niespotykanym w innych firmach BHP w Krakowie. Chcemy, aby tak wysoki poziom zarówno usług BHP jak i sklepu stał się standardem, do którego każdy będzie chętnie wracał i polecał naszą firmę swoim znajomym i partnerom biznesowym.

Idealna rekomendacja

Firmy produkcyjne oraz budowlane, korporacje, a także wszystkie inne firmy zatrudniające od 5 osób

Najtrudniejsz rozwiązany problem

Opracowanie dokumentacji po pożarze stacji paliw, opracowanie dokumentacji po wypadku śmiertelnym, pomoc przy przygotowaniu zakładu produkcyjnego do kontroli przez Państwową Inspekcję Pracy, która chciała zamknąć zakład (ale tego nie zrobiła!)

Mój idealny partner do rekomendacji

Osoba wspierająca firmy w różnych branżach

Najlepszy produkt

Szkolenia BHP - prowadzone w sposób CIEKAWY i zachęcający do uczestnictwa. W ramach szkolenia prowadzimy: instruktaż użycia gaśnicy (na moim laptopie :)), instruktaż udzielania pierwszej pomocy na fantomie i defibrylatorze, używamy kija baseballowego do sprawdzenia wytrzymałości kasku, skaczemy po okularach ochronnych żeby udowodnić, że się nie zniszczą, instruujemy jak użyć hydrożele na oparzenia