BNI w regionie białostockim. Relacja z otwarcia grupy BNI Flow

 | 

16 maja był dla nas wyjątkowy z dwóch powodów: w Białymstoku świętowaliśmy otwarcie grupy BNI Flow i jednocześnie dołączenie do BNI nowego regionu białostockiego. 

 

BNI Flow 8

Członkowie grupy BNI Flow.

Grupa BNI Flow zrzesza 35 członków. Przedsiębiorcy należący do grupy reprezentują znane i duże marki, które na rynku działają od ponad 3 lat, a ich obroty sięgają ponad 1 mln rocznie. Łączy ich jedno – chcą rozwijać swoje firmy w oparciu o marketing rekomendacji i wzajemnie wspierać się w biznesie. Za rozwój grupy odpowiada Dyrektor Regionalny Lechosław Chalecki.

BNI Flow 6

Wystąpienie Dyrektora Narodowego BNI Ryszarda Chmury.

BNI FLow 2

Uroczyste otwarcie grupy odbyło się w Dworze Czarneckiego w Białymstoku. 

 

W uroczystym otwarciu grupy wzięło udział prawie 300 lokalnych przedsiębiorców  z regionu białostockiego oraz sympatyków BNI. Mamy nadzieję, że liczba gości przełoży się na szybkie otwarcie kolejnej grupy w Białymstoku – Dyrektor Regionalny Lechosław Chalecki jest w trakcie otwierania grupy BNI Grow, która będzie gromadziła właścicieli firm z obrotami poniżej 1 mln złotych rocznie.

 

BNI Flow 9

 

Wszystkim Członkom należącym do BNI Flow życzymy jak najlepszych rekomendacji, udanych biznesów i szybkiego rozwoju firm. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą z Białegostoku, chcesz odwiedzić tę grupę i dołączyć do BNI, zarejestruj się na spotkanie, klikając tutaj.