BNI Polska wspiera akcję pomocową na rzecz Ukrainy

 | 

Już ponad 226 mln PLN, udało nam się zebrać w ramach największej skoordynowanej inicjatywy polskich przedsiębiorców na pomoc potrzebującym mieszkańcom Ukrainy. Organizacja BNI Polska dołączyła do akcji na samym początku, wpłacając 50 tys. zł.

Akcja została zainspirowana przez CorporateConnections™ PL i Pracodawców RP i szybko dołączyły do niej największe organizacje zrzeszające przedsiębiorców w Polsce oraz duże firmy z różnych branż. Skala i tempo zbiórek i pomocy rzeczowej, a także liczba zaangażowanych firm i organizacji przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Wspólnie organizujemy: transport tysięcy uchodźców, leki, żywność, odzież, środki sanitarne i higieniczne, wyposażamy miejsca noclegowe w łóżka, kołdry, koce czy poduszki, tworzymy bazy miejsc pracy oraz przekazujemy środki pieniężne.

 

 

Akcja odbiła się szerokim echem także w mediach. Na szczególną uwagę zasługuje wywiad z Rafałem Sonikiem, który przybliża w nim skalę wspólnej pomocy i emocje z nią związane oraz podcast Gazety Wyborczej z Tomaszem Misiakiem, Członkiem Corporate Connetions.
O akcji napisali też: Puls Biznesu, Wprost, TVN24, The World News, INN:Poland, Biznes Newseria, Wirtualne Media, wnp.pl, GAZETA.PL

Do akcji pomocowej polskich przedsiębiorców dla Ukrainy możesz dołączyć:
– wpłacając pieniądze na siepomaga.pl,
– przekazując informacje o akcji i zbiórce dalej,
– pomagając w organizowaniu pomocy na: BNI Pomoc Ukrainie.