BNI Polska partnerem strategicznym targów franczyzy i wsparcia dla biznesu – Business Idea

 | 

120 wystawców z 13 różnych branż i 4000 osób szukających pomysłów na biznes weźmie udział w targach franczyzy i wsparcia biznesu, które odbędą się w dniach 22-23 maja 2020 roku w Krakowie. BNI Polska jest partnerem strategicznym tego wydarzenia.

Targi Business Idea to wydarzenia przeznaczone zarówno dla osób szukających pomysłu na biznes, jak i dla tych, którzy chcą rozwijać swoje firmy i poszerzać biznesowe horyzonty.

Targi stwarzają okazję nie tylko do zapoznania się z ofertami wystawców, ale także wzięcia udziału w prelekcjach dotyczących tematyki franczyzowej, zakładania i prowadzenia firmy czy przedsiębiorczości. Podczas konferencji wystąpią Przemysław Młodzianowski Dyrektor ds. Franczyzy BNI Polska oraz Arkadiusz Sztuka Dyrektor Regionalny BNI Polska.

Ważnym elementem wydarzenia będą także  konsultacje, zarówno bezpośrednio z właścicielami oraz managerami firm, dotyczące wymagań i korzyści, wynikających z prowadzenia danej firmy, konsultacje w strefie biznesu dotyczące m.in. kwestii prawnych, a także konsultacje dla firm chcących rozpocząć rozwój poprzez franczyzę.


Dowiedz się więcej o targach na targibusinessidea.pl.