BNI online – nowa platforma BNI do wirtualnych spotkań grup

 | 

BNI online to najnowsza platforma internetowa, pozwalająca przeprowadzać spotkania Grup BNI wirtualnie. 

Sytuacja, w której znalazł się świat, zmusza przedsiębiorców do innego prowadzenia firm i zmiany codziennych nawyków. Ze względów bezpieczeństwa, podjęliśmy decyzję, aby wszystkie spotkania Grup BNI, szkolenia i wydarzenia odbywały się za pomocą narzędzi internetowych. 

 

 

Celem BNI jest zapewnienie bezpieczeństwa, wsparcia i narzędzi dla członków, szczególnie w tym momencie. Jedno z narzędzi – BNI online – pomaga Grupom BNI przenieść tymczasowo spotkania do Internetu, tak aby Członkowie BNI mogli nadal wspierać się wzajemnie, współpracować oraz przekazywać sobie rekomendacje.

– Będziemy jeszcze mocniej wspierać przedsiębiorców w Polsce w tym trudnym momencie. Wiemy, że
w najbliższym czasie wzajemna współpraca i pomaganie sobie w biznesie może pomóc przetrwać wielu firmom – mówi Ryszard Chmura Prezes Zarządu BNI Polska.

BNI planuje organizować otwarte, bezpłatne webinary i szkolenia online, aby dzielić się wiedzą, jak przygotować firmę na najbliższy czas, jak prowadzić biznes zdalnie i jak się zabezpieczyć. Przez najbliższe tygodnie przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział bezpłatnie w spotkaniach Grup BNI online jako goście.  

Więcej informacji na temat spotkań BNI online znajdziesz tutaj: www.bnipolska.pl/online