BNI Kings największą grupą w Europie!

 |  bni bni kings networking news

fot_Piotr_Szalanski_6463

Stało się! Grupa BNI Kings jest absolutnie największa nie tylko w Polsce, ale od dziś również w Europie. Dzisiejsze spotkanie grupy było wyjątkowe nie tylko z tego względu.

 

Jak w każdą środę o godzinie 7, w Hotelu Hilton Garden Inn odbyło się spotkanie biznesowe grupy BNI Kings. Tym razem było jednak bardzo świątecznie. Dlaczego? Po pierwsze grupa przyjęła dwóch nowych członków i tym samym osiągnęła liczbę 70 członków, stając się największą grupą BNI w Europie!

 

Po drugie grupa BNI Kings mianowała dzisiaj nowy zarząd. Dotychczasowy Prezes Jarosław Juśkiewicz przekazał swoje stanowisko Pawłowi Pawulowi. Nowym Vice Prezesem został Krzysztof Sokulski. Jakub Siwiec natomiast obejmie w grupie funkcję Sekretarza.

 

BNI rośnie i to nas bardzo cieszy. Nie było łatwo dojść do tego miejsca, ale udało nam się i chciałbym podziękować grupie za ogromny wkład w ten sukces – mówi Jarosław Juśkiewicz, 3-krotny Prezes grupy i właściciel firmy Qway Group, członek BNI od 7 lat. Wyniki grupy są naprawdę imponujące: aż 2 619 rekomendacji przekazanych w 2014 roku, grupę odwiedziło 750 gości, członkowie wręczyli sobie podziękowania na biznes o łącznej wartości 13,5 mln zł!

 

Nowy Prezes Paweł Pawul przyznaje, że to wyzwanie stanąć na czele zarządu właśnie w takim momencie. Jesteśmy ogromnie wdzięczni zarządowi Jarosława za tak dynamiczny rozwój grupy. Mamy już nowe cele i nie możemy się doczekać, aż zaczniemy działać – dodaje. Spotkanie uświetnił swoją obecnością Dyrektor Narodowy BNI Polska Ryszard Chmura. Wyrażając swoje gratulacje, zaznaczył, że teraz poprzeczka powędrowała naprawdę wysoko. Oczekiwania też są większe, bo wartość miejsca w grupie BNI Kings to średnio 230 tys. zł w skali roku.

 

Przy okazji tego święta dużo mówiło się o misji i historii samej organizacji. Każdy z sentymentem wspominał swoje początki w BNI. Okazuje się, że zagraniczna zasada „Givers Gain” – „Dający Dostaje”, sprawdza się z powodzeniem w Polsce. Członkowie BNI potrafią przekazywać rekomendacje bez prowizji i pomagają sobie wzajemnie, nie tylko w biznesie.

 

Grupa BNI Kings, działająca już od 7 lat, ubiega się o status Grupy Tytanowej, żeby go uzyskać musi przez 3 miesiące utrzymać w grupie liczbę 70 członków. W Polsce coraz więcej jest dużych grup (kilka z nich ma ponad 50 członków) i generują one największą ilość rekomendacji. Nie możemy się doczekać kolejnego wyniku 70+ 😉

Gratulujemy ogromnie i trzymamy kciuki!

 

fot. Piotr Szałański

fot_Piotr_Szalanski_5827Członek numer 70

fot_Piotr_Szalanski_5937

Gratulacje grupie złożył Dyrektor Narodowy BNI Polska Ryszard Chmura